    Zalman ZM700-GV2SE modu zasilaczy 700 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
    SKU: ST09489667
    Manufacturer part number: ZM700-GV2SE
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Color Black
    Form Factor ATX
    Power supply 700W - 760W
    Products specifications
    Color Black
    Form Factor ATX
    Power supply 700W - 760W