    Zasilacz SilverStone SX750 Platinum 750W (SST-SX750-PT v1.1)
    SKU: ST06129703
    Manufacturer part number: SST-SX750-PT v1.1
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Color Silver
    Power supply 700W - 760W
    Products specifications
    Color Silver
    Power supply 700W - 760W