    IB-DK2241AC USB,HDMI,LAN,DVI-I,Mic
    SKU: ST04800401
    Manufacturer part number: IB-DK2241AC
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    I/O ports1 x HDMI Type A
    I/O ports1 x DVI-I
    I/O ports1 x 3,5 mm minijack (Headphones)
    I/O ports1 x 3,5 mm minijack (Microphone)
    I/O ports2 x USB 3.0 Type A
    I/O ports4 x USB 2.0 Type A
    ColorBlack
    Dimensions
    182 x 78 x 32 mm
    Weight0.21 (kilogram)
    Other features
    - Rozszerza 1x interfejs USB 3.0 do 11 dodatkowych interfejsów
    - Wejście: (do Notebooka / PC): żeński USB 3.0 typu B
    Wyjścia:
    2x USB 3.0 typu A
    Zawiera 1x USB 3.0 5V do ładowania smartfona / tabletu
    1x gniazdo mikrofonu 3,5 mm
    1x gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
    1x złącze HDMI
    1x DVI-I (Dual-Link) 24 + 5 żeńskie
    1x gniazdo Gigabit LAN RJ45
    4x USB 2.0 typu A żeńskie
    - Zawiera adapter DVI-VGA
    - Porty HDMI i DVI obsługują:
    Odbicie lustrzane i rozciągnięcie ekranu,
    Rozdzielczość do 2048 x 1152 pikseli
    - USB 3.0 wstecznie kompatybilny z USB 2.0
    - Ustawienie pionowe (ze stojakiem) i poziome
    - Plug & Play i Hot Swap
    - Zasilacz (100 - 240 V), 5 V / 4 A, 20 W
    DesignationCE+WEEE
    Width150
    Height200
    Depth65
    Weight790
    Description
    Uwaga:
    To urządzenie może być używane w następujących systemach operacyjnych:
    Windows, Mac OS X, Android, Ubuntu
    Aby uzyskać najnowszą aktualizację sterownika, sprawdź poniższy link:
    http://www.displaylink.com/downloads/index.php
    Products specifications
    I/O ports1 x HDMI Type A
    I/O ports1 x DVI-I
    I/O ports2 x USB 3.0 Type A
    I/O ports4 x USB 2.0 Type A
    ColorBlack
    Dimensions
    182 x 78 x 32 mm
    Weight0.21 (kilogram)
    Other features
    Wyjścia:
    2x USB 3.0 typu A
    1x gniazdo mikrofonu 3,5 mm
    1x gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
    1x złącze HDMI
    1x gniazdo Gigabit LAN RJ45
    4x USB 2.0 typu A żeńskie
    - Zawiera adapter DVI-VGA
    - Porty HDMI i DVI obsługują:
    - Plug & Play i Hot Swap