    TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8092FUXXH
    Artikuls: ST09273924
    Preces kods: UE55U8092FUXXH
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 12 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LV
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 55"
    Maksimālā izšķirtspēja 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    55 " | LED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 9.9 kg
    DescriptionSAMSUNG TV LED 55in UE55U8092FUXXH
    VatTypeVAT
    Weight9.900000000
    Height810.000000000
    Width120.000000000
    Length1340.000000000
    Description
    SAMSUNG TV LED 55inch UE55U8092FUXXH
    Weight14.4
    Height0.81
    Lenght1.354
    Widtht0.127
    SAMSUNG TV
    SAMSUNG Televizors
    SAMSUNG TV LED 55in UE55U8092FUXXH
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 55"
    VatTypeVAT
    Weight9.900000000
    Height810.000000000
    Width120.000000000
    Length1340.000000000
    Weight14.4
    Height0.81
    Lenght1.354
    Widtht0.127
    SAMSUNG TV
    SAMSUNG Televizors