Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Pārveidotāji

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    Strāvas pārveidotājs Energenie EG-PWC-031 12V - 220V 150W

    €17,45 ar pvn
    Notebook Accessories Portatīvo datoru aksesuāri Аксессуары для ноутбуковConverters Pārveidotāji ПреобразователиNotebook Accessories Portatīvo datoru aksesuāri Аксессуары для ноутбуков Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Computers and accessories Datori un piederumi Компьютеры и аксесуары Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Computers, tablets, phones Datortehnika, planšetdatori, telefoni Компьютеры, планшеты, телефоны Laptops Portatīvie datori Ноутбуки School goods Skolas preces Школьные товары Computers and accessories. Datori un piederumi. Компьютеры и аксесуары. 0.6 " 124 " 470 oz Aluminium, Black 88 " 70 " 0.1 kg 210 mm 125 mm 90 mm 0.319 kg 100 g 435 mm 360 mm 400 mm 16.8 kg 4.1 kg 0.0023625 m³ * Single socket 150 W car power inverter* Allows to connect any AC powered electronics (max. 150W), like notebooks, chargers of mobile phones/cameras, electrical tools etc.* Overload- and short-circuit protection, plus a built-in cooling fan provide a stable power supply* LED status indicator* Replaceable fuse 24 month(s) EG-PWC-031 12 V Car power inverter, 150 W 0.56 kg 0.66 kg 30 pc(s) 70 " 50 Hz 11-15 V 150 W 1 Auto Aluminium, Plastic 230 V 1 A 150 " 5 - 35 °C 207 " EG-PWC-031 Universal Universal 150 W 11 - 16 V 12 V 15 V Plug for car cigarette lighter Plug for car cigarette lighter Black, Silver 150 mm 70 mm 70 mm 470 g Power inverter For car cigarette lighter plug USB A 230V power source in your car Practical USB port for charging mobile devices Single socket 150 W car power inverter Allows to connect any AC powered electronics (max. 150W) like notebooks, chargers of mobile phones/cameras, electrical tools etc. Overload- and short-circuit protection, plus a built-in cooling fan provide a stable power supply LED status indicator replaceable fuse Input: 11-15 VDC (car cigarette lighter) Output: 230 VAC +/- 10% at 50 Hz (+/-3Hz), modified sine wave, Power output: 150 W continuous power (peak power 300 W) USB power output: 5 V / 1 A MATERIAL: Aluminium and Plastic Cable: 600 mm (cigarette lighter cable, 1.5 sq.mm) black/silver 150 mm 70 mm 70 mm 470 g Warranty 24 months

    Actina P6800 Repeater WiFi 300M 1xLAN Broadcom Chip

    €10,41 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1x 10/100Mbps 11 Mb/s - 802.11b, 300 Mb/s - 802.11n, 54 Mb/s - 802.11g Single band xDSL (cable connector LAN)

    ATEN Converter VGA/HDM | converts the analog signal to digital HDMI with sound

    €126,03 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты D-SUB 15 female Jack 3.5mm HDMI female Black The highest image quality- up to 1080p, WUXGA Warranty 24 months

    ATEN Converter VGA/HDM with Scaler | converts the analog signal to digital HDMI

    €210,58 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Warranty 24 months

    ATEN USB to RJ-45 (RS-232) Console Adapter

    €32,49 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Warranty 24 months

    ATEN USB to RS-232 DB-9 Adapter (100 cm)

    €17,18 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Warranty 24 months

    ATEN USB to RS-422/485 Adapter

    €53,12 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Warranty 24 months

    ATEN USB-RS232 Converter 4 port

    €71,90 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты USB B-type DB9 male DB9 male DB9 male DB9 male Warranty 24 months

    ATEN VB905 4K DisplayPort Booster (True 4K@10m)

    €118,97 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Warranty 24 months

    ATEN VC810 HDMI to VGA converter

    €17,18 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Warranty 24 months

    ATEN VC980 Mini DisplayPort to HDMI Adapter

    €16,58 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Warranty 24 months

    Delock 19″ Chassis 1.5 U for 18 Media Converters

    €439,86 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact

    €116,51 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact

    €105,08 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 1000Base-T to SFP

    €49,40 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 100Base-FX SC MM 1310 nm 2 km

    €39,35 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 100Base-FX SC MM 1310 nm 2 km compact

    €69,78 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km

    €39,35 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact

    €78,03 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock Media Converter 101001000Base-T to SFP compact

    €71,70 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm

    €23,16 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

    €35,04 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm

    €23,16 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM

    €32,66 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas

    Pārveidotāji

    Ražotājs

    Filter by:

    Clear All
    Min: €10,00 Max: €440,00
    10 440