Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Pārveidotāji

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C

    €29,33 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвConverters Pārveidotāji ПреобразователиSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты RJ-45 Tīkla kabelis RJ-45 Patch Cable RJ-45 Сетевой кабель RJ-45 0.03 0.03 0.07 0.05 S-RJ01 1 1250 RoHS 0 - 85 Gigabit 0.1 1.25 12 S-RJ01 10/100/1000 RJ-45 100 0.02 0.056 Yes 1.00 0.00 0.036 CL109:6:2017-04-01 60.00 15.00 15.00 0 32 No 100 RJ-45 Copper SFP 0 to +85C 4 S-RJ01 22.10.2021 S-RJ01 S-RJ01

    «Z» veida kronšteins elektromagnētiem 180/250mm

    €24,50 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.08 kg gab. TZ600

    Barošanas bloks Media konvertoram, jaunais modelis

    €11,79 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.1 kg gab. PS-MCV-N

    CABLE DIRECT ATTACH SFP+ 1M/XS+DA0001 MIKROTIK

    €26,38 ar pvn
    Converters Pārveidotāji ПреобразователиSwitches Switches ПереключателиCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптерыCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптеры Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Computers and accessories Datori un piederumi Компьютеры и аксесуары Televizori un piederumi TV sets and accessories Телевизоры и принадлежности TV, video, audio, game consoles TV, video, audio, spēļu konsoles TV, видео, аудио, игровые приставки Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Computers, tablets, phones Datortehnika, planšetdatori, telefoni Компьютеры, планшеты, телефоны Black Черный Melna 1 m 0.02 0.23 0.32 0.2 XS+DA0001 200.00 20.00 0.19 200.00 1.00 80.00 0.08 0.00 No Yes 10.00 XS+DA0001 25GBase Direct Attach Cable CL109:6:2017-04-01 1 SFP/SFP+/SFP28 Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s MikroTik CRS305-1G-4S+IN, CRS309-1G-8S+IN, CRS354-48G-4S+2Q+RM, CRS354-48P-4S+2Q+RM; MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+, CCR1009-7G-1C-1S+PC, CCR1072-1G-8S+, CCR2004-1G-12S+2XS, CRS317-1G-16S+RM; MikroTik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN, CRS309-1G-8S+IN, CRS312-4C+8XG-RM, CRS317-1G-16S+RM, CRS326-24G-2S+RM, CRS326-24S+2Q+RM, CRS328-24P-4S+RM, CRS328-4C-20S-4S+RM; MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM, CSS610-8G-2S+IN 12 XS+DA0001 MIKROTIK 1m Direct attach cable SFP 1G VAT 0.120000000 100.000000000 100.000000000 100.000000000 XS+DA0001 XS+DA0001

    CABLE DIRECT ATTACH SFP+ 3M/XS+DA0003 MIKROTIK

    €34,70 ar pvn
    Converters Pārveidotāji ПреобразователиSwitches Switches ПереключателиCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптерыCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптеры Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Computers and accessories Datori un piederumi Компьютеры и аксесуары Televizori un piederumi TV sets and accessories Телевизоры и принадлежности TV, video, audio, game consoles TV, video, audio, spēļu konsoles TV, видео, аудио, игровые приставки Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Computers, tablets, phones Datortehnika, planšetdatori, telefoni Компьютеры, планшеты, телефоны Black Черный Melna 3 m 0.025 0.23 0.20 0.2 XS+DA0003 200.00 20.00 0.19 200.00 0.11 1.00 80.00 0.08 0.00 No Yes 10.00 XS+DA0003 25GBase Direct Attach Cable CL109:6:2017-04-01 3 SFP/SFP+/SFP28 Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s MikroTik CRS305-1G-4S+IN, CRS309-1G-8S+IN, CRS354-48G-4S+2Q+RM, CRS354-48P-4S+2Q+RM; MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+, CCR1009-7G-1C-1S+PC, CCR1072-1G-8S+, CCR2004-1G-12S+2XS, CRS317-1G-16S+RM; MikroTik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN, CRS309-1G-8S+IN, CRS312-4C+8XG-RM, CRS317-1G-16S+RM, CRS326-24G-2S+RM, CRS326-24S+2Q+RM, CRS328-24P-4S+RM, CRS328-4C-20S-4S+RM; MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM, CSS610-8G-2S+IN 12 XS+DA0003 MIKROTIK 3m Direct attach cable SFP 1G VAT 0.120000000 20.000000000 100.000000000 100.000000000 XS+DA0003 XS+DA0003

    Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver network switch component

    €114,36 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    Dell AC adapter cable 08859D Dell

    €0,59 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 12 0.10 0.20 200.00 50.00 70.00 1.00 100.00 0.10 0.00 No Yes CL109:6:2017-04-01 08859D

    Delock SFP Module 10/100/1000Base-T RJ45

    €65,78 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86045

    Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm

    €31,42 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86187 SFP 1310 nm 20 km Single-mode 1.25 (Gigabity na sek.) Przeznaczone dla jednomodowych światłowodów Zasięg do 20 km przy 9/125 m światłowodzie Złącze LC-Duplex Kompatybilne z SFP MSA i SFF-8472 Temperatura pracy: 0 - 70°C Moduł może być wyprodukowany w różnych konfiguracjach aby zapewnić kompatybilność ze switchami od różnych producentów 0 0 0 0 86187

    Delock SFP Module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

    €42,33 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86189 SFP 1310 nm 20 km Single-mode 1.25 (Gigabity na sek.) Złącze LC-Duplex Prędkość transmisji do 1,25 Gb/s Kompatybilne z SFP MSA i SFF-8472 Posiada DDM (Digital Diagnostic Monitoring Interface) Temperatura pracy: -40 do 85°C Ze względu na specyfikę złączy moduł ten może być wyprodukowany by pasować do różnych producentów 0 0 0 0 86189

    Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm

    €31,42 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86186 SFP 850 nm 550 m Multi-mode 1.25 (Gigabity na sek.) Przeznaczone dla wielomodowych światłowodów Zasięg do 550 m przy 50/125 m światłowodzie Złącze LC-Duplex Kompatybilne z SFP MSA i SFF-8472 Temperatura pracy: 0- 70°C Moduł może być wyprodukowany w różnych konfiguracjach aby zapewnić kompatybilność ze switchami od różnych producentów Wymagania systemowe: Wolny slot SFF 0 0 0 0 86186

    Delock SFP Module 1000Base-SX MM 850 nm DDM

    €42,33 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86188 SFP 850 nm 550 m Multi-mode 1.25 (Gigabity na sek.) Przeznaczone dla wielomodowych światłowodów Zasięg do 550 m przy 50/125 m światłowodzie Złącze LC-Duplex Kompatybilne z SFP MSA i SFF-8472 DDM (Cyfrowy system monitoringu i diagnostyki) Temperatura pracy: -20 - 85°C Moduł może być wyprodukowany w różnych konfiguracjach aby zapewnić kompatybilność ze switchami od różnych producentów Wymagania systemowe: Wolny slot SFF 0 0 0 0 86188

    Delock SFP Module 1000Base-T RJ45

    €65,78 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86206 SFP 1000BASE-T 100 m Single-mode Przeznaczone do miedzianych kabli internetowych (Cat.5e , 100m) 10/100/1000 Mb/s z interfejsem SGMII 1000 Mb/s z interfejsem SERDES Kompatybilne z SFP MSA i SFF- 8472 Temperatura pracy: 0 do 70 ° C Ze względu na specyfikę, moduł może zostać wyprodukowany pod kompatybilność z różnymi producentami. Wymagania: Wolny port SFP 0 0 0 0 86206

    Delock SFP+ Module 10GBase-LR SM 1310 nm

    €83,88 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86171

    Delock SFP+ Module 10GBase-SR MM 850 nm

    €53,43 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86199 SFP+ 850 nm 300 m Multi-mode 10 (Gigabity na sek.) 0 0 0 0 86199

    Delock SFP+ Module 10GBase-T RJ45

    €148,53 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 86460

    D-Link 1000Base-LX Mini Gigabit Interface Converter network switch component

    €24,97 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователиnetwork accessories Tīkla aksesuāri Сетевые аксессуары Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1000BASE-LX (standard IEEE 802.3z) Duplex LC Mini GBIC module 3.3 V 1310 nm single optical cable 9 microns single up to 10 kilometres optical 24 0.06 0.08 12 8 CL109:6:2017-04-01 0.02 DEM-310GT SFP 1310 nm 10 km Single-mode 20 10 70 50 DEM-310GT Stainless steel Y 1 Gbit/s Gigabit Ethernet 1000Base-LX 802.3z 0 - 70 °C -40 - 85 °C 29.8 x 11.8 x 56.3 mm 131 mm 74 mm 49 mm 64 g 36 cm 26 cm 31 cm 3.2 kg 50 pc(s) 246.8 kg 54 pc(s) 2700 pc(s) 102 cm 122 cm 199 cm 246.8 kg 54 pc(s) 2700 pc(s) 199 cm 4.2 kg mini-GBIC Optical Receiver Sensitivity -20dBm DEM-310GT

    D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m

    €21,54 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 24 0.076 0.03 Simplex LC DEM-330R/DD 1310/1550 Yes 38.00 8.00 1.00 0.00 0.046 CL109:6:2017-04-01 120.00 80.00 30.00 No 10/100/1000 10000 Single LC Single-Mode Fiber SFP DEM-330R/DD

    D-Link DEM-CB100S optical cross connects equipment Black

    €142,18 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователиnetwork accessories Tīkla aksesuāri Сетевые аксессуары Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1 (Meter) Cable SFP+ SFP+ 325 270 50 266 DEM-CB100S Male/Male Black 317 mm 267 mm 46 mm 250 g 56.2 cm 33.6 cm 26.5 cm 2.8 kg 10 pc(s) 127 kg 30 pc(s) 300 pc(s) 110 cm 120 cm 146 cm 172.6 kg 42 pc(s) 420 pc(s) 199 cm 3.8 kg DEM-CB100S Male/Male Black D-LINK DEM-CB100S, 10-GbE SFP+ 1m Direct Attach Cable 12 DEM-CB100S 0.10 0.201 Yes 100.00 1.00 1.00 240.00 170.00 30.00 0.20 0.04 0.00 0.101 CL109:6:2017-04-01 240.00 165.00 34.00 No 10/100/1000/10000 1 Direct Attach Cable Copper SFP+ -40 to +85C DEM-CB100S

    D-Link DEM-CB300S optical cross connects equipment Black

    €198,44 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователиnetwork accessories Tīkla aksesuāri Сетевые аксессуары Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 3 (Meter) Cable SFP+ SFP+ 270 315 45 300 DEM-CB300S Male/Male Black 317 mm 267 mm 46 mm 300 g 56.2 cm 33.6 cm 26.5 cm 3 kg 10 pc(s) 133 kg 30 pc(s) 300 pc(s) 110 cm 120 cm 146 cm 181 kg 42 pc(s) 420 pc(s) 199 cm 4 kg DEM-CB300S Male/Male Black D-LINK DEM-CB300S, 10-GbE SFP+ 3m Direct Attach Cable 12 DEM-CB300S 0.20 0.42 Yes 143.00 1.00 1.00 240.00 170.00 30.00 0.20 0.04 0.00 0.22 CL109:6:2017-04-01 265.00 205.00 65.00 No 10/100/1000/10000 3 Direct Attach Cable Copper SFP+ -40 to +85C DEM-CB300S

    D-Link DGS-712 Transceiver network media converter 1000 Mbit/s

    €67,88 ar pvn
    Converters Pārveidotāji ПреобразователиSwitches Switches Переключателиnetwork accessories Tīkla aksesuāri Сетевые аксессуары Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты RJ-45 Tīkla kabelis RJ-45 Patch Cable RJ-45 Сетевой кабель RJ-45 802.11b 1000 Mbit/s Wired 100 m 0 - 85 °C -40 - 85 °C 74 mm 131 mm 49 mm 64 g 36 cm 26 cm 31 cm 3.2 kg 50 pc(s) 246.8 kg 54 pc(s) 2700 pc(s) 102 cm 122 cm 199 cm 246.8 kg 54 pc(s) 2700 pc(s) 199 cm 4.2 kg RJ-45 Cat. 5 DGS-712 D-LINK 1000Base-T SFP Transceiver VAT 0.064000000 51.000000000 74.000000000 124.000000000 DGS-712 SFP 1000BASE-T Standard IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet Zgodny ze specyfikacją MSA SFP Złącze RJ-45 Auto MDI / MDIX Automatyczne wykrywanie zwrotnicy włączone Zewnętrzny kabel skrzyżowany nie jest wymagany 76 135 56 65 DGS-712 Wired Cat. 5 0 - 85 1000 100 -40 - 85 RJ-45 IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet RJ-45 Mini GBIC module 350m A (ordinary) 400m A (maximum) 1.3W maximum Up to 100 m SFP (Small Form Pluggable) 1000 Mbps (in accordance with the standard IEEE 802.3) 24 DGS-712 0.2 0.26 No 1.00 148.00 100.00 45.00 0.02 0.06 0.00 0.06 148.00 100.00 45.00 40.00 40.00 No 10/100/1000 Copper SFP 0 to 85C DGS-712

    D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver network transceiver module 100 Mbit/s

    €2,84 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 100 Mbit/s 2000 m 100Base-FX Plug-in FDA/CDRH, TUV, UL RoHS 0 - 70 °C -40 - 85 °C 10 - 90% 5 - 90% 74 mm 131 mm 49 mm 64 g 36 cm 26 cm 31 cm 3.2 kg 50 pc(s) 246.8 kg 54 pc(s) 2700 pc(s) 102 cm 122 cm 199 cm 246.8 kg 54 pc(s) 2700 pc(s) 199 cm 4.2 kg DEM-211 1310 2000 multi-mode 24 0.01 0.062 Yes 44.00 8.00 1.00 0.00 0.052 CL109:6:2017-04-01 100.00 42.00 22.00 No 10/100 2000 Dual LC DEM-211 Multi-Mode Fiber SFP 0 to +70C DEM-211

    D-Link Stacking cable f X-Stack series switch networking cable 0.1 m

    €259,64 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователиnetwork accessories Tīkla aksesuāri Сетевые аксессуары Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.1 100cm. stacking 10GbE cable for DGS-3300, DXS-3300 series 12 DEM-CB100 Direct Attach Cable 10GBase-X SFP+, 1m 0.20 0.24 Yes 8.00 1.00 240.00 170.00 30.00 0.20 0.04 CL109:6:2017-04-01 0.00 0.04 240.00 170.00 30.00 44.00 No DEM-CB100 0.1 m 267 mm 317 mm 46 mm 367.4 g 3.67 kg 152.4 kg 30 pc(s) 300 pc(s) 146 cm 206 kg 42 pc(s) 420 pc(s) 199 cm 120 cm 110 cm 33.6 cm 56.2 cm 26.5 cm 4.46 kg 10 pc(s) DEM-CB100 1 (Meter) Cable LAN CX4 CX4 Silver Black 265 320 45 365 DEM-CB100 D-LINK Long X-Stack Ring cable 1m VAT 0.335000000 45.000000000 267.000000000 320.000000000 DEM-CB100

    D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70

    €24,97 ar pvn
    Converters Pārveidotāji Преобразователи Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты No Yes CL109:6:2017-04-01 56 80 1 0.226 15 20 10 0.000003 0.09 0.136 24 165.00 105.00 52.00 0.28 0.14 10/100/1000 TX 1550 nm, RX 1310 10000 Simplex LC Connector DEM-330T/10KM Single-Mode Fiber SFP 0 to 70 WDM SFP Transceiver 1xBase-BX-D port Hot Pluggable; WDM Bi-direction DEM-330T/10KM

    Pārveidotāji

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €473,00
    0 473