Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Serveru komponentes

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    HP DEDICATED MGT PORT KIT

    €51,15 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    HP DL380 G6 2 x Xeon X5560 48gb Ram

    €489,00 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    SFP-CO1 Varš 1000Mbit/s SFP tīkla r

    €169,87 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 17.03.2021 61494

    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    €448,46 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоCits Other Другие Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM SFP module Wavelength: 1310 nmCable type: MMFCore size: 62.5 μmModal bandwidth: 500 MHz/KmOperating distance: 550 m https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html Dual LC/PC connector (1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX and 1000BASE-ZX)Single LC/PC connector (1000BASE-BX-D and 1000BASE-BX-U)RJ-45 connector (1000BASE-T) - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.700 Kg 0.700 kg GLC-LH-SMD= 17.03.2021 GLC-LH-SMD= CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver mod VAT 0.045000000 10.000000000 20.000000000 125.000000000 GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD=

    1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

    €229,90 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоCits Other ДругиеProgrammatūra Software Программатура Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Cits Other Другие 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM SFP module Wavelength: 850 nmFiber type: MMF https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html 1000BASE-SX - - - - - - 0.100 Kg 0.100 kg GLC-SX-MMD= 17.03.2021 GLC-SX-MMD= CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module VAT 0.023000000 10.000000000 140.000000000 140.000000000 GLC-SX-MMD= GLC-SX-MMD=

    1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare

    €429,72 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоCits Other ДругиеProgrammatūra Software Программатура Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Cits Other Другие 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare SFP module IEEE 802.3zIEEE 802.3ahGR-20-CORE: Generic Requirements for Optical Fiber and Optical Fiber CableGR-326-CORE: Generic Requirements for Single-Mode Optical Connectors and Jumper AssembliesGR-1435-CORE: Generic Requirements for Multifiber Optical Connectors - 1000BASE-T standard - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.100 Kg 0.100 kg GLC-TE= 17.03.2021 GLC-TE= CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module VAT 0.100000000 40.000000000 130.000000000 180.000000000 GLC-TE= GLC-TE=

    100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

    €254,10 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches Small Form Factor Pluggable Module Wavelength: 1300 nmFiber type: MMF 100BASE-FX SFP for Gigabit Ethernet SFP Ports 100BASE-FX - - - - - - 0.450 Kg 0.450 kg GLC-GE-100FX= 17.03.2021 GLC-GE-100FX=

    10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class

    €1797,98 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class 10GBASE-LR 1310nm SMF Transmit/receive wavelength: 1260-1355 nmCable type: SMFCable distance: up to 10 kmCore size: G65.2 micronsPower consumption: 1 W - - - - Blue 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.100 Kg 0.100 kg SFP-10G-LR-S= 17.03.2021 SFP-10G-LR-S= CISCO 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-C VAT 0.020000000 13.000000000 135.000000000 151.000000000 SFP-10G-LR-S=

    10GBASE-LR SFP+ TRANSCEIVER

    €457,86 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвCits Other Другие Serveri Servers Серверы Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 00FE331

    10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

    €653,48 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class 10GBASE-SR 850nm MMF Wavelength: 850 nmCable distance: 26, 33, 66, 82 ,300, 400 mCable type: MMF - - - - Beige 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.035 Kg 0.035 kg SFP-10G-SR-S= 17.03.2021 SFP-10G-SR-S= CISCO 10GBASE-SR SFP Module Enterprise VAT 0.029000000 16.000000000 95.000000000 152.000000000 SFP-10G-SR-S=

    12G 2.5-inch x2 Drive Kit

    €127,81 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты W125823153

    18U 19'' Grīdas komutācijas servera skapis/ 600 x 600 x 1195mm/ Melns/ Nesalikts

    €186,97 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 55.9 kg 600 × 600 × 1195 mm gab. F18-60x60-SET-S

    19'' 3U Automātslēdžu korpuss

    €32,67 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-DIN-3U

    19'' apgaismojums, 1U

    €30,73 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-LIGHT

    19" Cable metal management panel 5x rings black, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42496

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Fiksēts Optiskais komutācijas panelis ar kaseti, 12 port SC simplex / LC duplex

    €34,65 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-12FX-SX-SET

    19" Fiksēts Optiskais komutācijas panelis ar kaseti, 24 port SC simplex / LC duplex

    €25,31 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-24FX-SX-SET

    19" Fiksēts Optiskais komutācijas panelis ar kaseti, 24 port SC simplex / LC duplex/ Pelēks

    €30,73 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-24FX-SX-SETG

    19" Socket + dust filter, 600x120x800mm

    €7,85 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā 42125

    19" Socket + dust filter, 600x120x800mm

    €7,85 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā 42125

    19" Teleskopisks Optiskais komutācijas panelis ar kasetēm, 24 porti SC Duplex vai LC QUAD

    €36,92 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-48TX-DX-SET

    19" Teleskopisks Optiskais komutācijas panelis ar kasetēm, 24 porti SC SIMPLEX vai LC DUPLEX

    €36,92 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-24TX-DX-SET

    Serveru komponentes

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €54580,00
    0 54580