Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Serveru komponentes

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    HP DEDICATED MGT PORT KIT

    €51,15 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    LOGILINK - HDMI Cable Tester

    €23,39 ar pvn
    Measuring tools Mērinstrumenti Измерительные инструментыServer Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвCits Other ДругиеTesteri Testers Тестеры Serveri Servers Серверы Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Measuring tools Mērinstrumenti Измерительные инструменты Dārzam un remontam For garden and repair Для сада и ремонта Instrumenti Instruments инструменты Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие HDMI Power VGA Power 15.12.2020 WZ0017 170.00 mm 40.00 mm 0.18 kg 120.00 mm 0.15 kg 1.00 pc(s) No 0.03 kg 0.00 m³ Test for already installed or bulk HDMI cables With 2 HDMI A plugs Simple one button test Ergonomic portable handheld design LEDs indicate connections and faults Power: 9V battery block (not included) Optical and acoustical signals 7.21 g 64.89 g No WZ0017 WZ0017

    HP DL380 G6 2 x Xeon X5560 48gb Ram

    €489,00 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    SFP-CO1 Varš 1000Mbit/s SFP tīkla r

    €169,64 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 25.12.2020 61494

    1.25G MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm

    €142,25 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551079

    1.25G MMF SFP Transceiver, 550m, 850nm

    €79,50 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551078

    1.25G Single-mode SFP Transceiver 10km

    €83,53 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551097

    1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 10km, T1310/R1550n

    €129,39 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551090

    1.25G SMF SFP Transceiver, 80 km, 1550nm

    €292,05 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551072

    1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM

    €1778,39 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM SFP module Wavelength: 1310 nmFiber type: SMF https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html 1000BASE-EX - - - - - - 0.100 Kg 0.100 kg GLC-EX-SMD= 25.12.2020 GLC-EX-SMD=

    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    €448,46 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиCits Other Другие Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM SFP module Wavelength: 1310 nmCable type: MMFCore size: 62.5 μmModal bandwidth: 500 MHz/KmOperating distance: 550 m https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html Dual LC/PC connector (1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX and 1000BASE-ZX)Single LC/PC connector (1000BASE-BX-D and 1000BASE-BX-U)RJ-45 connector (1000BASE-T) - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.700 Kg 0.700 kg GLC-LH-SMD= 25.12.2020 GLC-LH-SMD= CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver mod VAT 0.045000000 10.000000000 20.000000000 125.000000000 GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD=

    10GBASE-LR SFP+ TRANSCEIVER

    €457,86 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвCits Other Другие Serveri Servers Серверы Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 00FE331

    10Gbp MMF SFP-Plus Transceiver, 300m, 850nm

    €134,20 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551103

    10Gbps SMF SFP-Plus Transceiver, 10km, 1310nm

    €171,83 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551104

    155M MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm

    €89,16 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.12.2020 551074

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 450 x 768mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €107,62 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 25 kg 600 × 450 × 768 mm gab. W15-60x45-GR

    18U 19'' Grīdas komutācijas servera skapis/ 600 x 600 x 1195mm/ Melns/ Nesalikts

    €186,97 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 55.9 kg 600 × 600 × 1195 mm gab. F18-60x60-SET-S

    18U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €126,75 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 32 kg gab. W18-60x60-GR

    19'' 3U Automātslēdžu korpuss

    €32,67 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-DIN-3U

    19'' apgaismojums, 1U

    €30,73 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-LIGHT

    19" Cable metal management panel 5x rings black, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42496

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Fiksēts Optiskais komutācijas panelis ar kasetēm, 24 porti SC Duplex vai LC QUAD

    €25,00 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-48FX-DX-SET

    Serveru komponentes

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €54580,00
    0 54580