Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Serveri

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    LOGILINK - HDMI Cable Tester

    €24,38 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвCits Other ДругиеTesteri Testers Тестеры Serveri Servers Серверы Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Measuring tools Mērinstrumenti Измерительные инструменты Dārzam un remontam For garden and repair Для сада и ремонта Instrumenti Instruments инструменты Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие HDMI 14.04.2020 WZ0017 170.00 mm 40.00 mm 0.18 kg 120.00 mm 0.15 kg 1.00 pc(s) No 0.03 kg 0.00 m³ Test for already installed or bulk HDMI cables With 2 HDMI A plugs Simple one button test Ergonomic portable handheld design LEDs indicate connections and faults Power: 9V battery block (not included) Optical and acoustical signals 7.21 g 64.89 g No WZ0017 LOGILINK WZ0017 LOGILINK - HDMI Cable Te VAT 0.106000000 107.000000000 128.000000000 137.000000000 WZ0017 WZ0017 WZ0017

    NAS STORAGE TOWER 2BAY/NO HDD USB3 DS218PLAY SYNOLOGY

    €264,75 ar pvn
    Ārējie cietie diski USB External HDD Внешние жёсткие дискиStorage Storage Место храненияCits Other Другие Data storage Datu nesēji Носители данных Serveri Servers Серверы Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Computers, tablets, phones Datortehnika, planšetdatori, telefoni Компьютеры, планшеты, телефоны Cits Other Другие USB 3.0 USB 3.5" 07.04.2020 DS218PLAY Designed for multimedia enthusiasts, DS218play supports real-time transcoding of 4K Ultra HD source content. With the availability of centralized management, DS218play is ideal for fast file sharing and reliable backup for all types of devices. www.synology.com/en-global/products/DS218play 2.02kg 0.87kg 4 Yes Realtek RTD1296, Quad Core 1.4 GHz 1 0.01148cubm 2 165 x 100 x 225.5 16.79Watts EXT4 100V to 240V AC 3.5" SATA HDD; 2.5" SATA HDD (with optional 2.5" Disk Holder); 2.5" SATA SSD (with optional 2.5" Disk Holder) 30cm 51cm 30cm 8.1kg 1GB DDR4 2 Ready-to-go NAS Ready-to-go|CPU Realtek RTD1296, Quad Core 1.4 GHz|Drives/bays 2|Desktop/pedestal|2xUSB 3.0|1xRJ45|Memory 1 GB|DDR4|File System EXT4|Power consumption 16.79 Watts|Power supply requirements 100V to 240V AC DS218PLAY DS218PLAY Realtek RTD1296 czterordzeniowy 1,4 GHz 1 (GigaBajt) DDR4 1 0 2 GigabitEthernet 1 x 10/100/1000 Mbit/s 2 x USB 3.0 1 x RJ-45 LAN 1 9.2 cm Tower - Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym 100240 V (prąd zmienny)- Częstotliwość zasilania 50 / 60 Hz, jednofazowo - Jednostka główna DS218play- Przewodnik szybkiej instalacji- Pakiet akcesoriów- Zasilacz- Kabel LAN RJ-45 0.87 (kilogram) 165 × 100 × 225,5 mm 265 285 120 1755 DS218play SYNOLOGY DS218play 2-Bay NAS-case VAT 1.820000000 125.000000000 273.000000000 295.000000000 DS218PLAY SYNOLOGY DS218play 2-Bay NAS-case VAT 1.820000000 125.000000000 273.000000000 295.000000000 DS218PLAY

    !HPE LTO-8 30TB RW Data Cartridge Q2078A

    €203,44 ar pvn
    Storage Storage Место храненияCits Other Другие Serveri Servers Серверы Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 110 110 30 260 Q2078A Q2078A Q2078A

    1.25G MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm

    €149,29 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551079

    1.25G MMF SFP Transceiver, 550m, 850nm

    €82,38 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551078

    1.25G MMF SFP Transceiver, 550m, 850nm, -20 ~ 85C

    €102,96 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551105

    1.25G Single-mode SFP Transceiver 10km

    €86,67 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551097

    1.25G SMF SFP Transceiver, 80 km, 1550nm

    €306,40 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551072

    1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM

    €1935,96 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM GLC-EX-SMD= 24.04.2020 GLC-EX-SMD=

    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    €414,42 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиCits Other Другие Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD= 24.04.2020 GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD=

    1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

    €260,91 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиCits Other Другие Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD= 24.04.2020 GLC-SX-MMD= GLC-SX-MMD= GLC-SX-MMD=

    100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

    €240,87 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches GLC-GE-100FX= 24.04.2020 GLC-GE-100FX=

    10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class

    €1440,60 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class SFP Module SFP-10G-LR-S= 24.04.2020 SFP-10G-LR-S=

    10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

    €517,89 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class SFP-10G-SR-S= 24.04.2020 SFP-10G-SR-S=

    10Gbp MMF SFP-Plus Transceiver, 300m, 850nm

    €125,71 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551103

    10Gbps SMF SFP-Plus Transceiver, 10km, 1310nm

    €179,41 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551104

    155M MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm

    €92,66 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 551074

    19" Cable metal management panel 5x rings black, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42496

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Socket + dust filter, 600x120x800mm

    €7,85 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā 42125

    1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module

    €42,69 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 12 1 14.04.2020 MGB-GT 1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module Comply with the IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standard1 X 1000Mbps TP/ LC fiber portDuplex/Single LC connectorDifferential PECL inputs and outputsSingle power supply 3.3VTTL signal detect indicatorHot PluggableClass 1 laser product complies with EN 60825-1Plug and Play Installation 1000BASE-SX/LX SFP Transceiver PHY Type: IEEE 802.3z 1000BASE-SXFiber Type: Multi-Mode MGB-GT

    1-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP

    €1141,54 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты RJ-45 Сетевой кабель RJ-45 Patch Cable RJ-45 Tīkla kabelis RJ-45 1-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP Fiber and Copper Aggregation within Building and IntracampusAggregation for Mobile Service Provider Picocell or Femtocell Network Deployment Cisco 1-Port Gigabit Ethernet WAN NIM 1 x RJ-45 89 mm 184 mm 32 mm 0.240 Kg NIM-1GE-CU-SFP= 24.04.2020 NIM-1GE-CU-SFP=

    1U organiz. horizontāls, 5 plastmasas gredzeni, melns

    €12,56 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā 100-586

    25037 Optiskā škiedra 850nm 10000Mbit/s SFP+

    €114,44 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 14.04.2020 25037

    Serveri

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €109619,00
    0 109619