Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Serveri

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    HP DEDICATED MGT PORT KIT

    €51,15 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    HP DL380 G6 2 x Xeon X5560 48gb Ram

    €489,00 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C

    €27,72 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвConverters Pārveidotāji ПреобразователиSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты RJ-45 Сетевой кабель RJ-45 Patch Cable RJ-45 Tīkla kabelis RJ-45 0.03 0.03 0.07 0.05 S-RJ01 1 1250 RoHS 0 - 85 Gigabit 0.1 1.25 12 S-RJ01 10/100/1000 RJ-45 100 0.02 0.056 Yes 1.00 0.00 0.036 CL109:6:2017-04-01 60.00 15.00 15.00 0 32 No 100 RJ-45 Copper SFP 0 to +85C 4 S-RJ01 20.10.2021 S-RJ01 S-RJ01

    SERVER T40 E-2224G/3X3.5/8G/1TB/300W/3Y NBD DELL

    €478,36 ar pvn
    Serveri Servers Серверы Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 210-ASHD

    SFP-CO1 Varš 1000Mbit/s SFP tīkla r

    €161,74 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 08.11.2021 61494

    *HPE MSL LTO-7 FC Drive Upgrade Kit N7P36A

    €3394,11 ar pvn
    Storage Storage Место хранения Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0 0 0 0 N7P36A

    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    €182,63 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.10000 kg 0.10000 GLC-LH-SMD= 08.11.2021 GLC-LH-SMD= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM SFP module Wavelength: 1310 nmCable type: MMFCore size: 62.5 μmModal bandwidth: 500 MHz/KmOperating distance: 550 m https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html Dual LC/PC connector (1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX and 1000BASE-ZX)Single LC/PC connector (1000BASE-BX-D and 1000BASE-BX-U)RJ-45 connector (1000BASE-T) - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.700 Kg 0.700 kg GLC-LH-SMD= CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver mod VAT 0.045000000 10.000000000 20.000000000 125.000000000 GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD=

    1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare

    €129,63 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоProgrammatūra Software Программатура Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 08.11.2021 GLC-TE= 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare SFP module IEEE 802.3zIEEE 802.3ahGR-20-CORE: Generic Requirements for Optical Fiber and Optical Fiber CableGR-326-CORE: Generic Requirements for Single-Mode Optical Connectors and Jumper AssembliesGR-1435-CORE: Generic Requirements for Multifiber Optical Connectors - 1000BASE-T standard - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.100 Kg 0.100 kg GLC-TE= CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module VAT 0.140000000 50.000000000 150.000000000 190.000000000 GLC-TE=

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis / 600x450x635mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €146,63 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 23 kg 600 × 450 × 635 mm gab. W12-60x45-GR

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 450 x 635mm/ Melns/ Nesalikts

    €146,63 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 23 kg 600 × 450 × 635 mm gab. W12-60x45-BL

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 635mm/ Melns/ Nesalikts

    €155,64 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 18 kg 600 × 600 × 635 mm gab. W12-60x60-BL

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 635mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €155,64 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 26 kg 600 × 600 × 635 mm gab. W12-60x60-GR

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 635mm/ Pelēks/ Salikts

    €152,82 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 26 kg 600 × 600 × 635 mm gab. W12-60x60-GR-A

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 450 x 768mm/ Melns/ Nesalikts

    €153,03 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 18 kg 600 × 450 × 768 mm gab. W15-60x45-BL

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 450 x 768mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €153,03 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 25 kg 600 × 450 × 768 mm gab. W15-60x45-GR

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 768mm/ Melns/ Nesalikts

    €173,14 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 29 kg 600 × 600 × 768 mm gab. W15-60x60-BL

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 768mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €173,14 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 29 kg 600 × 600 × 768 mm gab. W15-60x60-GR

    18U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600mm/ Melns/ Nesalikts

    €193,27 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 32 kg gab. W18-60x60-BL

    18U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600mm/ Melns/ Nesalikts

    €187,43 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 32 kg gab. W18-60x60-BL-UA

    18U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €193,27 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 32 kg gab. W18-60x60-GR

    19'' 3U Automātslēdžu korpuss

    €32,67 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-DIN-3U

    19'' apgaismojums, 1U

    €30,73 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-LIGHT

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €23,81 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    Serveri

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €96251,00
    0 96251