Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Programmatūra

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    CorelDraw Essentials 2020

    €158,44 ar pvn

    Office Home and Business 2013 T5D-02111 OM

    €149,00 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение

    Kaspersky Internet Security Atjaunošanas licence 1 gads 2 datoriem

    €25,80 ar pvn
    Anti-virus Antivīrusi АнтивирусыProgrammatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 04.06.2020 KL1941XUBFR Kaspersky Internet Security 2018, 2-Device, 1 year   Protects against online risks Secures PC, Mac & Android Safeguards privacy & identity Secures online banking & more Defends kids against Web risks Secures without slowing you Simplifies security management www.kaspersky.com/internet-security 0.0292kg 0.028kg 5 4.75e-005cubm 1cm 19cm 12.5cm 0.146kg KL1941XUBFR KASPERSKY IS renewal 2Devices/1Year VAT 0.050000000 125.000000000 2.000000000 190.000000000 KL1941XUBFR KL1941XUBFR

    Microsoft Office Home Business 2019

    €225,21 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 01.06.2020 T5D-03216 147.00 mm 20.00 mm 0.06 kg 111.00 mm 0.04 kg 1.00 pc(s) No Full packaged product (FPP) yes 2.10 g Windows 10, Windows Server 2019, MacOS Sierra 48.70 g No 0.02 kg 0.00 m³ Medialess box English Office Home and Business 2019 T5D-03216 T5D-03216 MS Office Home and Business 2019 (EN) VAT 0.050000000 23.000000000 113.000000000 151.000000000 MS Office Home and Business 2019 (EN)(P) VAT 0.010000000 0.000000000 0.000000000 0.000000000 T5D-03216 MS Office Home and Business 2019 (EN) VAT 0.050000000 23.000000000 113.000000000 151.000000000 MS Office Home and Business 2019 (EN)(P) VAT 0.010000000 0.000000000 0.000000000 0.000000000 T5D-03216 Office Home and Business 2019 - medialess - English - Eurozone Applications Productivity - office suite - Single Language Licence - 1 Windows - T5D-03216 ofisa programmas T5D-03216 T5D-03216 T5D-03216 T5D-03216

    4Y PREMIUM CARE WITH ONSITE UPGRADE FROM 2Y DEPOT

    €179,56 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение

    LENOVO TS440 4Y 24X7 4H ONSITE WARRANTY

    €755,16 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение

      HPE 5Y PC NBD wDMR MSA2000G3 Arrays SVC

    €6457,71 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение   HPE 5Y PC NBD wDMR MSA2000G3 Arrays SVC U3G55E

    %Subiekt GT ESD SGT

    €159,51 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 3 miesiące GRATIS opieki posprzedażnej: Abonament na ulepszenie i Telekonsultant Business software Box Commercial Licencja wieczysta 3 32-bit DVD Polish - komputer z procesorem minimum 1 GHz (zalecane 2 GHz lub więcej);- minimum 512 MB pamięci RAM (zalecane 1 GB lub więcej);- system operacyjny Windows Server 2003, Windows XP SP3, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 (lub nowszy);- Microsoft Internet Explorer 6.0 (lub nowszy);- około 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym dla instalacji klienckiej i około 1 GB dla serwerowej;- dowolny napęd DVD-ROM (do instalacji programu);- system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2000, 2005, 2008, 2008 R2 lub 2012 bezpłatna wersja Microsoft SQL Server 2008 R2 Express Edition dostarczana jest na instalacyjnej płycie DVD (przy większej ilości zgromadzonych danych lub potrzebie wykorzystania większej ilości pamięci zachęcamy do zakupu pełnej wersji Microsoft SQL Server);- dowolna drukarka pracująca w środowisku Windows (do realizacji wydruków). 190 60 245 520 SGT

    *Rewizor GT - ESD RewGT

    €268,74 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 3 miesiące GRATIS opieki posprzedażnej: Abonament na ulepszenie i Telekonsultant Kasperski Internet Security licencja na 90dni, 3 stanowiska Business software Box Commercial Brak ograniczeń Licencja wieczysta Obsługa 1 Podmiotu Jeśli użytkownikiem programu będzie biuro rachunkowe to możliwe będzie obsługiwanie 15 podmiotów Polish Komputer z procesorem minimum 1 GHz (zalecane 2 GHz lub więcej);Minimum 512 MB pamięci RAM (zalecane 1 GB lub więcej);System operacyjny Windows Server 2003, Windows XP SP3, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 (lub nowszy); Microsoft Internet Explorer 6.0 (lub nowszy); Około 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym dla instalacji klienckiej i około 1 GB dla serwerowej;Dowolny napęd DVD-ROM (do instalacji programu);System obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2000, 2005, 2008 lub 2008 R2 bezpłatna wersja Microsoft SQL Server 2008 R2 Express Edition dostarczana jest na instalacyjnej płycie DVD (przy większej ilości zgromadzonych danych lub potrzebie wykorzystania większej ilości pamięci zachęcamy do zakupu pełnej wersji Microsoft SQL Server); Dowolna drukarka pracująca w środowisku Windows (do realizacji wydruków). 190 60 245 500 RewGT

    *Subiekt GT rozszerzenie o 3 stanowiska ESD SGT3

    €126,78 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Business software Office Additional licence Commercial Small business Licencja wieczysta 3 Rozszerzenie o dodatkowe 3 stanowiska CD Lack of software 240 190 2 61 SGT3

    1 YR TECHNICIAN INSTALLED PARTS 24X7X4 HOUR RESPONSE

    €86,50 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение

    1 YR TECHNICIAN INSTALLED PARTS 9X5 4 HOUR RESPONSE

    €78,57 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение

    1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

    €217,05 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиCits Other ДругиеProgrammatūra Software Программатура Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Cits Other Другие 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM SFP module Wavelength: 850 nmFiber type: MMF https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html 1000BASE-SX - - - - - - 0.100 Kg GLC-SX-MMD= 22.06.2020 GLC-SX-MMD= CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module VAT 0.023000000 10.000000000 140.000000000 140.000000000 GLC-SX-MMD= GLC-SX-MMD= GLC-SX-MMD=

    1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare

    €226,08 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиCits Other ДругиеProgrammatūra Software Программатура Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Cits Other Другие 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare SFP module IEEE 802.3zIEEE 802.3ahGR-20-CORE: Generic Requirements for Optical Fiber and Optical Fiber CableGR-326-CORE: Generic Requirements for Single-Mode Optical Connectors and Jumper AssembliesGR-1435-CORE: Generic Requirements for Multifiber Optical Connectors - 1000BASE-T standard - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.100 Kg GLC-TE= 22.06.2020 GLC-TE= CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module VAT 0.045000000 15.000000000 130.000000000 150.000000000 GLC-TE= GLC-TE=

    1-YR POST-WTY TECH INSTALL PARTS 9X5X4 (TD350)

    €742,49 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение

    220V Power Cord - 1,5m, C13 socket

    €3,63 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 220V Power Cord - 1,5m, C13 socket Power cord IEC 320 C13 - - 1.5 m Black - - - - CABLE-703

    3 YEAR ONSITE REPAIR 24X7 8 HOUR COMMITTED SERVICE (CS)1

    €2115,93 ar pvn
    Cits Other ДругиеProgrammatūra Software Программатура Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Cits Other Другие 00TU779

    3 YEAR ONSITE REPAIR 9X5 4 HOUR RESPONSE S3200

    €1399,29 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение

    359-05417

    €34,13 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 22.06.2020 359-05417

    365 Business Standard PL P6 1Y Win/Mac KLQ-00472 Stary P/N: KLQ-00380

    €149,68 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Aplikacje Office Premium Aplikacje i usługi dla firm Zaawansowane zabezpieczenia Office Business software Security software Box Digital download Subscription 1 year 1 To download Polish 110 145 20 60 KLQ-00472

    365 Family PL P6 1Y Win/Mac 6GQ-01161 Stary P/N: 6GQ-01016

    €106,79 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Office Digital download Home-use 1 year 6 To download Polish 115 150 20 53 6GQ-01161

    365 Personal PL P6 1Y 1U Win/Mac QQ2-01000 Stary P/N: QQ2-00735

    €79,91 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение Office Digital download Home-use 1 year 1 To download Polish 110 145 20 60 QQ2-01000

    381-02048

    €23,80 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 22.06.2020 381-02048

    3LN-00003

    €32,11 ar pvn
    Programmatūra Software Программатура Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 22.06.2020 3LN-00003

    Programmatūra

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €18252,00
    0 18252