    3M PF185W9B Privacy Filter Black for 47,0cm (18,5 ) 16:9
    Artikuls: ST03379856
    Preces kods: 7000014520
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 12 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    Specifikācija
    Krāsa Melna
    Suitable forMonitor
    TypeFrameless display privacy filter
    Filter colourBlack
    MaterialPlastic
    Product colourBlack
    Display filter featuresAnti-glare, Privacy
    Display types supportedLCD
    Aspect ratio16:9
    WidescreenYes
    Scratch-resistantYes
    Protection featuresScratch-resistant
    Easy to cleanYes
    Screen formatWidescreen
    Country of originUnited States
    Special featuresCompatible For Device With Raized Bezel
    Easy to applyYes
    Durable screen protection‎Yes
    Privacy filtering orientationLandscape
    Touchscreen compatibleYes
    Installation typeAdhesive strip + Slide mount tab
    Easy to removeYes
    Fingerprint resistantYes
    Blue light filterYes
    CompatibilityLenovo ThinkCentre M62z; Dell SE1918HV; LG M1962D; Dell XPS 18 (1820) Portable AIO - Touch; LG 19M35D-B; Lenovo IdeaCentre C240 Touch; Dell E1920H; HP 205 G2 18.5in AiO; Samsung SyncMaster 933SN; Lenovo IdeaCentre C245 Touch; LG 19EN33; Dell Inspiron One 19; Samsung 19in SF350; ViewSonic VA1901-A; Lenovo ThinkCentre Edge 62z; Dell E1916H; Dell Studio 1909; HP t410 SmartZero Client 18.5in AiO; HP V190
    Maximum screen size47 cm (18.5")
    Screen size HxW231 x 410 mm
    Display diagonal (metric)46.9 cm
    Sustainability certificatesTrade Agreements Act (TAA)
    Width410 mm
    Height231 mm
    Weight60 g
    Package width457 mm
    Package depth5 mm
    Package height318 mm
    Package weight265 g
    Package typeBox
    Pallet net height121.9 cm
    Pallet net length121.9 cm
    Pallet net width106.7 cm
    Pallet net weight48.3 kg
    Pallet weight (EU)290.3 kg
    Products per pallet (EU)805 pc(s)
    Harmonized System (HS) code85299097
    Pallet gross width106.7 cm
    Pallet gross length121.9 cm
    Pallet gross height121.9 cm
    Pallet gross weight290.3 kg
    Products per pallet805 pc(s)
    Shipping (inner) case width32.9 cm
    Shipping (inner) case length46.8 cm
    Shipping (inner) case height4.8 cm
    Shipping (inner) case gross weight1.7 kg
    Shipping (inner) case net weight300 g
    Products per shipping (inner) case5 pc(s)
    Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC)50051128788528
    Anti-reflectiveYes
    Description
    3M Privacy Filter for 18.5in Monitor, 16:9, PF185W9B. Maximum screen size: 47 cm (18.5"). Aspect ratio: 16:9. Suitable for: Monitor, Type: Frameless display privacy filter. Protection features: Scratch-resistant. Weight: 60 g
    weight60 g
    height231 mm
    width410 mm
    materialPlastic
    country of originUnited States
    product colourBlack
    package width457 mm
    package depth5 mm
    package height318 mm