    APC SURT192XLBP UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 192 V
    Artikuls: ST00715448
    Preces kods: SURT192XLBP
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    PL
    Specifikācija
    Akumulatori Akumulatori
    Tips Smart UPS
    Nominālais efekts (VA) 5000
    DescriptionAPC SMART-UPS RT 192V BATTERY PACK
    CountryofOriginCHINA
    TariffHeading85072080
    PictureLocationhttps://www2.f9baltic.com/productimages/big/SURT192XLBP.jpg
    ThumbnailPictureLocation//www2.f9baltic.com/productimages/thumb/SURT192XLBP.jpg
    Weight65.000000
    Height600.000000
    Length300.000000
    Width1000.000000
    BoxSize0
    PalletSize0
    UPS devices and accessoriesYes
    Nominal input voltage, V192
    Height, mm130
    Width, mm432
    Depth, mm660
    Rack height (units)3
    Operating temperature range (T-T), �C0 - 40
    Operating relative humidity range, %0 - 95
    Storage temperature range (T-T), �C-15 - 45
    Battery typeLead-Acid
    Description
    APC Smart-UPS RT 192V Battery Pack.
    Battery technologySealed Lead Acid (VRLA)
    Battery voltage192 V
    Number of batteries included4 pc(s)
    Product colourBlack
    Weight90.9 kg
    Width430.2 mm
    Height130 mm
    Depth660 mm
    Dimensions (WxDxH)430 x 660 x 129.5 mm
    Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
    Operating relative humidity (H-H)0 - 95%
    Harmonized System (HS) code85044095
    Description
    APC SURT192XLBP. Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Battery voltage: 192 V, Number of batteries included: 4 pc(s). Weight: 90.9 kg, Width: 430.2 mm, Height: 130 mm
    DescriptionAPC BatteriePack SmartUPS RT 3000/5000VA
    VatTypeVAT
    Weight103.500000000
    Height590.000000000
    Width970.000000000
    Length1000.000000000
    APC Smart-UPS RT 192V Battery Pack Battery enclosure 4 x battery lead acid 3U Black
    Specifikācija
    Akumulatori Akumulatori
    Tips Smart UPS
    Nominālais efekts (VA) 5000
    CountryofOriginCHINA
    TariffHeading85072080
    BoxSize0
    PalletSize0
    UPS devices and accessoriesYes
    Nominal input voltage, V192
    Height, mm130
    Width, mm432
    Depth, mm660
    Rack height (units)3
    Battery typeLead-Acid
    Battery voltage192 V
    Product colourBlack
    Weight90.9 kg
    Width430.2 mm
    Height130 mm
    Depth660 mm
    VatTypeVAT