    Power Supply|LIAN LI|ATX|PC|100 - 240 V|1000 W|G9P.RS1000G.W000.EU
    Artikuls: ST09502131
    Preces kods: G9P.RS1000G.W000.EU
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    PL
    Specifikācija
    Krāsa Zelta
    Plates izmērs (Form Factor) ATX
    Barošanas bloks 1000 W
    Description
    1000 W | 100 - 240 V | 80 PLUS certification 80 PLUS Gold | PC | ATX | Noise level 36.21 dB | Fan diameter 135 mm
    Specifikācija
    Krāsa Zelta
    Barošanas bloks 1000 W
    Description