    Exsys EX-1180HMS 4 Port USB 3.2 Gen1 HUB
    Artikuls: ST09556124
    Preces kods: EX-1180HMS
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 12 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    Specifikācija
    manufacturerEXSYS
    product groupHubs
    product typeUSB Hub
    colourblack
    area of applicationextern
    weight0.478 kg
    height of packaging (single piece)70 mm
    width of packaging (single piece)180 mm
    depth of packaging (single piece)260 mm
    package weight (single piece)0.47 kg
    gross weight0.47
    current catalog edition24.1
    transfer qualityUSB 3.2 Gen 1 SuperSpeed 5 Gbit/s (USB 3.1 Gen 1, USB 3.0)
    scope of deliveryEX-1180HMS USB Kabel 1.8 Meter Handbuch, Metall-Platte fü...
    height81.7 mm
    width24.4 mm
    depth46.6 mm
    dimensions (hxwxd)81,7 x 24,4 x 46,6 mm
    quantity of ports4
    device connection4x A-Buchse Downstream
    material (casing)Metall
    pc connection1x B-Buchse Upstream
    Description
    Specifikācija
    manufacturerEXSYS
    product groupHubs
    product typeUSB Hub
    colourblack
    area of applicationextern
    weight0.478 kg
    gross weight0.47
    current catalog edition24.1
    height81.7 mm
    width24.4 mm
    depth46.6 mm