    Lādētājs Gembird TA-UC-2A12-01-BK
    Artikuls: ST08284088
    Preces kods: TA-UC-2A12-01-BK
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LV
    PL
    Specifikācija
    TypeWall
    Power12 (Watt)
    Output voltage5 (Volt)
    Output current (max)2.4 (Amper)
    Connectors2 x USB 2.0
    Compatible with
    Uniwersalna
    ColorBlack
    Other features
    • Wejście: 100-240 V~ 50/60 Hz, 0,3 A
    • Średnia wydajność aktywna: powyżej 80%
    • Pobór mocy w trybie gotowości: poniżej 0,1 W
    • Ochrona: Zwarcie, przeciążenie
    • Temperatura pracy: poniżej 40°C
    DesignationCE+WEEE
    Width80
    Height150
    Depth30
    Weight65
    Description
    Ładowarka uniwersalna USB 2-portowa, 2.4 A, czarna
    • CZYSTA MOC
    • 2 porty: ładuj dwa urządzenia jednocześnie
    • Idealny do ładowania urządzeń przenośnych
    • Nadaje się do użytku ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem USB
    Cechy produktu:
    • Uniwersalny 2-portowy adapter do ładowania USB, 5 V / 2.4 A
    • Wystarczy podłączyć go do gniazdka ściennego, aby naładować urządzenie ładowane przez USB
    • Obsługuje wszystkie smartfony, tablety i inne urządzenia USB
    Description
    Lādētāja tips: Strāvas (220), Konektors: USB, Kopējā jauda: 12 W, Garantija: 2 gadi
    Specifikācija
    TypeWall
    Power12 (Watt)
    Output voltage5 (Volt)
    Connectors2 x USB 2.0
    Compatible with
    Uniwersalna
    ColorBlack
    Other features
    DesignationCE+WEEE
    Width80
    Height150
    Depth30
    Weight65
    • CZYSTA MOC
    Cechy produktu: