    TV Set|LG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED evo|55QNED85A3C
    Artikuls: ST09159103
    Preces kods: 55QNED85A3C
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 12 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LV
    LT
    PL
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 55"
    Maksimālā izšķirtspēja 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    55QNED85A3C | 55 " | QNED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 15.7 kg
    DescriptionLG 55QNED85A3C 55inch 4K 120Hz
    VatTypeVAT
    Weight15.700000000
    Height800.000000000
    Width150.000000000
    Length1350.000000000
    Description
    LG 55QNED85A3C 55inch 4K 120Hz 4xHDMI 2xUSB
    Gross depth (mm)158.00
    Gross depth (mm)158.00
    Gross height (mm)803.00
    Gross height (mm)803.00
    Gross weight18.85
    Gross width (mm)1356.00
    Gross width (mm)1356.00
    Net weight15.70
    Tare weight (kg)3.15
    Tare weight (kg)3.15
    Volume (m3)0.17
    Volume (m3)0.17
    Weight21
    Height0.81
    Lenght1.36
    Widtht0.162
    LG QNED AI 4K televizors 2025
    LG QNED AI 4K televizors 2025
    LG 55QNED85A3C 55 (140 cm) LED LCD TV 8806096309629
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 55"
    VatTypeVAT
    Weight15.700000000
    Height800.000000000
    Width150.000000000
    Length1350.000000000