    LG 55VL5PJ-A video wall display Indoor
    Artikuls: ST06478056
    Preces kods: 55VL5PJ-A
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    PL
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 55"
    Video interfeiss DisplayPort
    Video interfeiss DVI
    Maksimālā izšķirtspēja 1920 x 1080 (Full HD)
    Display brightness500 cd/m²
    Display diagonal139.7 cm (55")
    Display resolution1920 x 1080 pixels
    HD typeFull HD
    Panel typeIPS
    Aspect ratio16:9
    Display number of colours1.07 billion colours
    Contrast ratio (typical)1200:1
    Response time0.008 s
    Native refresh rate60 Hz
    Viewing angle, horizontal178°
    Viewing angle, vertical178°
    Colour gamut72%
    Panel life60000 h
    Operating hours (hours/days)24/7
    Placement supportedIndoor
    OrientationLandscape/Portrait
    Bezel width (top)2.25 mm
    Bezel width (bottom)1.25 mm
    Tiled bezel width3.5 mm
    VESA mountingYes
    Panel mounting interface600 x 400 mm
    Product colourBlack
    HDMI input ports quantity2
    DVI-D ports quantity1
    DisplayPorts quantity2
    DisplayPorts in1
    DisplayPorts out1
    Ethernet LANYes
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    USB portYes
    USB ports quantity1
    USB version2.0
    HDCPYes
    HDCP version2.2
    Power consumption (typical)135 W
    Power consumption (max)150 W
    Heat dissipation461 BTU/h
    Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
    Operating relative humidity (H-H)10 - 80%
    Width1213.4 mm
    Depth93.1 mm
    Height684.2 mm
    Weight23.5 kg
    Cables includedAC, DisplayPort, IR
    Remote control includedYes
    Package width1337 mm
    Package depth247 mm
    Package height833 mm
    Package weight26.9 kg
    Description
    LG 55VL5PJ-A. Display brightness: 500 cd/m², Display diagonal: 139.7 cm (55"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Placement supported: Indoor, Orientation: Landscape/Portrait, Bezel width (top): 2.25 mm. Power consumption (typical): 135 W, Power consumption (max): 150 W, Heat dissipation: 461 BTU/h. Width: 1213.4 mm, Depth: 93.1 mm, Height: 684.2 mm. Cables included: AC, DisplayPort, IR, Package width: 1337 mm, Package depth: 247 mm
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 55"
    Video interfeiss DisplayPort
    Video interfeiss DVI
    Display brightness500 cd/m²
    Display diagonal139.7 cm (55")
    HD typeFull HD
    Panel typeIPS
    Aspect ratio16:9
    Contrast ratio (typical)1200:1
    Response time0.008 s
    Native refresh rate60 Hz
    Viewing angle, horizontal178°
    Viewing angle, vertical178°
    Colour gamut72%
    Panel life60000 h
    Placement supportedIndoor
    OrientationLandscape/Portrait
    Bezel width (top)2.25 mm
    Bezel width (bottom)1.25 mm
    Tiled bezel width3.5 mm
    VESA mountingYes
    Product colourBlack
    HDMI input ports quantity2
    DVI-D ports quantity1
    DisplayPorts quantity2
    DisplayPorts in1
    DisplayPorts out1
    Ethernet LANYes
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    USB portYes
    USB ports quantity1
    USB version2.0
    HDCPYes
    HDCP version2.2
    Power consumption (max)150 W
    Heat dissipation461 BTU/h
    Width1213.4 mm
    Depth93.1 mm
    Height684.2 mm
    Weight23.5 kg
    Remote control includedYes
    Package width1337 mm
    Package depth247 mm
    Package height833 mm
    Package weight26.9 kg
    Description