    TV Set|LG|77"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED77G51LW
    Artikuls: ST09223501
    Preces kods: OLED77G51LW
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LT
    LV
    PL
    Specifikācija
    Maksimālā izšķirtspēja 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    OLED77G51LW | 77 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 33.6 kg
    DescriptionLG OLED77G51LW 77inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight33.600000000
    Height1120.000000000
    Width220.000000000
    Length1870.000000000
    Description
    LG OLED77G51LW 77inch 4K 120Hz 4xHDMI
    Gross depth (mm)224.00
    Gross depth (mm)224.00
    Gross height (mm)1126.00
    Gross height (mm)1126.00
    Gross weight45.60
    Gross width (mm)1875.00
    Gross width (mm)1875.00
    Net weight33.60
    Tare weight (kg)12.00
    Tare weight (kg)12.00
    Volume (m3)0.47
    Volume (m3)0.47
    Weight45.6
    Height1.126
    Lenght1.875
    Widtht0.224
    LG evo G4 OLED televizors
    LG evo G4 OLED televizors
    Specifikācija
    VatTypeVAT
    Weight33.600000000
    Width220.000000000
    Length1870.000000000