    TV Set|LG|83"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED83C51LA
    Artikuls: ST09235450
    Preces kods: OLED83C51LA
    Description
    OLED83C51LA | 83 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 28.3 kg
    DescriptionLG OLED83C51LA 83inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight33.000000000
    Height1190.000000000
    Width190.000000000
    Length2040.000000000
    Description
    LG OLED83C51LA 83inch 4K 120Hz 4xHDMI 3xUSB
    Gross depth (mm)196.00
    Gross depth (mm)196.00
    Gross height (mm)1196.00
    Gross height (mm)1196.00
    Gross weight41.80
    Gross width (mm)2030.00
    Gross width (mm)2030.00
    Net weight28.30
    Tare weight (kg)13.50
    Tare weight (kg)13.50
    Volume (m3)0.48
    Volume (m3)0.48
    Weight44.6
    Height1.2
    Lenght2.05
    Widtht0.2
    LG OLED 4K televizors
    LG OLED 4K televizors
    Specifikācija
    VatTypeVAT
    Weight33.000000000
    Height1190.000000000
    Width190.000000000
    Length2040.000000000