    Mars Gaming MPB550SI Power Supply ATX 550W
    Artikuls: ST09289141
    Preces kods: MPB550SI
    Ražotāja mājaslapa
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    Specifikācija
    Krāsa Balta
    Plates izmērs (Form Factor) ATX
    Krāsa Melna
    Barošanas bloks 500W - 550W
    Weight1.45
    Gross weight1.6
    Description
    Dimensions: 150x140x85mm
    Weight: 1450g
    Wire type: Fixed
    Fan: 120mm
    Color: black and white
    Additional: DC-DC, SMD, AI2 RPM tech.
    Power: 550W
    Input voltage: 200-240V 50/60Hz
    Efficiency: 80%
    Certificate: 80PLUS Bronze
    Sound level: 12 dB
    Form factor: ATX
    Certificates: ATX12V, CE, ROHS, TUV
    Protection: OPP, OVP, UVP, SCP, OCP
    Connectors:
    1x ATX MB 20+4 PIN
    1x EPS +12V 4+4 PIN
    1x PCIE 6+2 PIN
    2x SATA
    2x Molex 4 PIN
    Voltage: +3.3V - 18A / +5V - 18A / +12V - 45.5A / -12V - 0.3A / +5VSB - 2.5A
    Izmēri: 150 x 140 x 85 mm
    Svars: 1450 g
    Vada tips: Fiksēts
    Ventilators: 120 mm
    Krāsa: melna un balta
    Papildus: DC-DC, SMD, AI2 RPM tehnoloģija.
    Jauda: 550 W
    Ieejas spriegums: 200–240 V 50/60 Hz
    Efektivitāte: 80 %
    Sertifikāts: 80PLUS Bronze
    Skaņas līmenis: 12 dB
    Formas faktors: ATX
    Sertifikāti: ATX12V, CE, ROHS, TUV
    Aizsardzība: OPP, OVP, UVP, SCP, OCP
    Savienotāji:
    1 x ATX MB 20+4 PIN
    1 x EPS +12V 4+4 PIN
    1 x PCIE 6+2 PIN
    2 x SATA
    2 x Molex 4 PIN
    Spriegums: +3,3 V – 18 A / +5 V – 18 A / +12 V – 45,5 A / -12 V – 0,3 A / +5VSB – 2,5 A
    Размеры: 150x140x85мм
    Вес: 1450г
    Тип провода: Фиксированный
    Вентилятор: 120 мм
    Цвет: черный и белый
    Дополнительно: DC-DC, SMD, AI2 RPM tech.
    Мощность: 550W
    Входное напряжение: 200-240V 50/60Hz
    Эффективность: 80%
    Сертификат: 80PLUS Bronze
    Уровень звука: 12 дБ
    Форм-фактор: АТХ
    Сертификаты: ATX12V, CE, ROHS, TUV
    Защиты: OPP, OVP, UVP, SCP, OCP
    Разъемы:
    1x EPS +12V 4+4 PIN
    Напряжение: +3.3V - 18A / +5V - 18A / +12V - 45.5A / -12V - 0.3A / +5VSB - 2.5A
    Specifikācija
    Krāsa Balta
    Krāsa Melna
    Barošanas bloks 500W - 550W
    Weight1.45
    Gross weight1.6
    Description
    Dimensions: 150x140x85mm
    Weight: 1450g
    Wire type: Fixed
    Fan: 120mm
    Color: black and white
    Power: 550W
    Efficiency: 80%
    Certificate: 80PLUS Bronze
    Sound level: 12 dB
    Form factor: ATX
    Connectors:
    1x EPS +12V 4+4 PIN
    Izmēri: 150 x 140 x 85 mm
    Svars: 1450 g
    Vada tips: Fiksēts
    Ventilators: 120 mm
    Krāsa: melna un balta
    Jauda: 550 W
    Efektivitāte: 80 %
    Sertifikāts: 80PLUS Bronze
    Skaņas līmenis: 12 dB
    Formas faktors: ATX
    Savienotāji:
    1 x EPS +12V 4+4 PIN
    Размеры: 150x140x85мм
    Вес: 1450г
    Тип провода: Фиксированный
    Вентилятор: 120 мм
    Цвет: черный и белый
    Мощность: 550W
    Эффективность: 80%
    Сертификат: 80PLUS Bronze
    Уровень звука: 12 дБ
    Форм-фактор: АТХ
    Разъемы:
    1x EPS +12V 4+4 PIN