    Preces kods: WL40-550BL16
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    PL
    PL
    Specifikācija
    Krāsa Melna
    UsageTV
    UsageMonitors
    TypeWall
    Number of supported monitors1
    Screen size (min)40 (Cal)
    Screen size (max)65 (Cal)
    VESA100 x 100
    VESA600 x 200
    VESA100 x 150
    VESA100 x 200
    VESA200 x 100
    VESA200 x 200
    VESA200 x 300
    VESA200 x 400
    VESA300 x 200
    VESA300 x 300
    VESA400 x 200
    VESA400 x 300
    VESA600 x 300
    VESA400 x 400
    VESA440 x 400
    VESA600 x 400
    Load (max)40 (kilogram)
    Vertical adjustment12 (Degrees)
    Horizontal adjustment40 (Degrees)
    Range adjustmentYes
    Range (min)5.3 (Centimeter)
    Range (max)49 (Centimeter)
    Corner mountNo
    StuffMetal
    ColorBlack
    DesignationCE+WEEE
    Width325
    Height685
    Depth60
    Weight6700
    Description
    WL40-550BL16 ma głębokość 5,3-49 cm i nadaje się do ekranów spełniających wymagania VESA 100x100 do 600x400 mm.
    Maximum weight capacity40 kg
    Maximum screen size165.1 cm (65")
    Mounting typeWall
    Minimum VESA mount100 x 100 mm
    Maximum VESA mount600 x 400 mm
    Minimum screen size101.6 cm (40")
    Number of displays supported1
    Height adjustmentN
    Tilt adjustmentY
    Tilt angle range-2 - 12°
    Swivel angle40°
    Cable managementY
    Distance to the wall (max)49 cm
    Distance to the wall (min)5.3 cm
    Product colourBlack
    Quantity per pack1 pc(s)
    Mounting kitY
    Width660 mm
    Depth53 mm
    Height436 mm
    Package width684 mm
    Package depth323 mm
    Package height56 mm
    Master (outer) case width704 mm
    Master (outer) case length185 mm
    Master (outer) case height343 mm
    Master (outer) case net weight18 kg
    Products per master (outer) case3 pc(s)
    Harmonized System (HS) code7326909890
    Products per pallet (EU)72 pc(s)
    Country of originChina
    Package net weight6.6 kg
    Description
    Neomounts by Newstar tv wall mount. Maximum weight capacity: 40 kg, Minimum screen size: 101.6 cm (40"), Maximum screen size: 165.1 cm (65"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 600 x 400 mm. Tilt angle range: -2 - 12°, Distance to the wall (min): 5.3 cm, Distance to the wall (max): 49 cm. Product colour: Black
    1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 40 kg | Maximum weight capacity 40 kg | Minimum screen size 40 " | Maximum screen size 65 " | Minimum VESA mount 200 x 100 mm | Maximum VESA mount 600 x 400 mm | Mounting type Wall | Tilt adjustment Yes | Tilt angle range -2 - 12 ° | Swivelling Yes | Rotating Yes | Distance to the wall (min) 53 mm | Colour Black | Housing material Steel | Weight 5 kg