    PHILIPS 27E1N1800AE/00 27inch IPS 4K UHD
    Artikuls: ST08840432
    Preces kods: 27E1N1800AE/00
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 36 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 27"
    Video interfeiss HDMI
    DescriptionPHILIPS 27E1N1800AE/00 27inch IPS 4K UHD
    VatTypeVAT
    Weight5.450000000
    Height150.000000000
    Width450.000000000
    Length780.000000000
    Description
    PHILIPS 27E1N1800AE/00 27inch IPS 4K UHD 60Hz 350cd/m2 4ms 2xHDMI2.0 DP Speakers Pivot
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 27"
    Video interfeiss HDMI
    VatTypeVAT
    Weight5.450000000
    Height150.000000000
    Width450.000000000
    Length780.000000000
    Description