    Barošanas bloks Gigabyte GP-P750BS 750W
    Artikuls: ST08858273
    Preces kods: GP-P750BS
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    PL
    LV
    PL
    Specifikācija
    Barošanas bloks 700W - 760W
    Plates izmērs (Form Factor) ATX
    Power supply750 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors1
    Floppy power connectors0
    SATA power connectors7
    Number of connectors PATA0
    Number of power supply connector 4-pin 12V0
    8-pin 12V power connectors0
    Number of power supply connector 4+4-pin 12V2
    PCI-E 6-pin power connectors0
    Number of power supply connectors PCI-E 6 +2 pin4
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of power connectors PCI-E 16-pin Gen 50
    Number of power connectors 12VHPWR0
    Number of USB 10p connectors0
    PMBus 5 Pin0
    MB power connector20 + 4 pin
    Modular power supplyNo
    Form FactorATX
    Certificates 80+80 PLUS Bronze
    Filters / protectionCurrent too high
    Filters / protectionThermal
    Filters / protectionSurge
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionCircuit
    Filters / protectionVoltage drop
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm
    DesignationCE+WEEE
    Width255
    Height210
    Depth125
    Weight2000
    Description
    750 W | 200 - 240 V | Efficiency 88 % | 80 PLUS certification 80 PLUS Bronze | PC | ATX | Fan diameter 120 mm | Weight 2.22 kg | Package type Box | GP-P750BS
    Description
    Jauda: 750W, Energoefektivitāte: 80 Plus Bronze, PFC: Aktīvs, Ventilators: 120mm, Modulārs:: Nav, SATA pieslēgumi: 7, MOLEX PATA pieslēgumi: 1, PCI-E: 4 x 6 + 2 PIN, Garantija: 2 gadi
    Specifikācija
    Barošanas bloks 700W - 760W
    Power supply750 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors1
    Floppy power connectors0
    SATA power connectors7
    Number of connectors PATA0
    8-pin 12V power connectors0
    PCI-E 6-pin power connectors0
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of USB 10p connectors0
    PMBus 5 Pin0
    MB power connector20 + 4 pin
    Modular power supplyNo
    Form FactorATX
    Certificates 80+80 PLUS Bronze
    Filters / protectionThermal
    Filters / protectionSurge
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionCircuit
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm
    DesignationCE+WEEE
    Width255
    Height210
    Depth125
    Weight2000