    Preces kods: LS27DG610SUXEN
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 12 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    DE
    PL
    EU
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 27"
    Maksimālā izšķirtspēja 2560 x XXXX
    Video interfeiss HDMI
    Krāsa Sudraba
    Video interfeiss DisplayPort
    Description
    27 " | 2560 x 1440 pixels | Quad HD | 16:9 | OLED | OLED | 0.03 ms | Flat | Contrast 1000000:1 | Maximum refresh rate 240 Hz | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
    DescriptionSAMSUNG S27DG610SUXEN Odyssey G6 27i
    VatTypeVAT
    Weight9.200000000
    Height200.000000000
    Width460.000000000
    Length685.000000000
    Description
    SAMSUNG S27DG610SUXEN Odyssey OLED G6 27inch QHD 360Hz 0.03ms 250cd/m2 2xHDMI DP
    Gross depth (mm)684.00
    Gross depth (mm)684.00
    Gross height (mm)464.00
    Gross height (mm)464.00
    Gross weight9.50
    Gross width (mm)200.00
    Gross width (mm)200.00
    Net weight6.90
    Tare weight (kg)2.60
    Tare weight (kg)2.60
    Volume (m3)0.06
    Volume (m3)0.06
    Samsung Monitor (LS27DG610SUXEN)
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 27"
    Video interfeiss HDMI
    Krāsa Sudraba
    Video interfeiss DisplayPort
    VatTypeVAT
    Weight9.200000000
    Height200.000000000
    Width460.000000000
    Length685.000000000