    Przełącznik Din-Fe4-At-30W 1xIn 3xOut 100MB PoE Extender Fast Ethernet Din Rail at 30W
    Artikuls: ST10337609
    Preces kods: DIN-FE4-AT-30W
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    PL
    LT
    PL
    Specifikācija
    Īpašības RJ-45
    Portu skaits RJ-45 4
    Switch classUnmanaged
    ApplicationHome and small office
    Switch layerL2
    Network architectureFastEthernet
    Number of 10/100 Mbps ports4
    Number of PoE+ ports4
    Console portNo
    Packet buffer0.8 (MegaBajt)
    MAC address table size2000
    Support for Jumbo framesNo
    StackabilityNo
    Supported protocols and standards
    • IEEE 802.3i 10Base-T
    • IEEE 802.3u 100Base-TX
    • IEEE 802.3x (Flow-Control)
    • IEEE 802.3at
    • IEEE 802.3af
    Other functions
    • Automatyczne MDI/MDI-X
    • Flow control
    • MAC auto-learning
    Fan No
    Chassis typeDIN
    Power consumption28 (Watt)
    Environment requirements
    • Zalecana temperatura otoczenia: -10 - 40 °C
    • Zalecana wilgotność otoczenia: 10 - 90 %
    Power supply
    • Całkowity budżet PoE: 28 W
    • Maksymalna moc na port: 25 W
    • Zużycie energii: 1.6 W
    Dimensions
    79 x 58 x 24 mm
    Weight0.59 (kilogram)
    Other features
    Chipset: Realtek - RTL8305NB
    DesignationCE+WEEE
    Width65
    Height85
    Depth30
    Weight78
    Description
    Extender switch PoE DIN-FE4-AT-30W Lanberg
    Najważniejsze cechy DIN-FE4-AT-30W, które realnie pomagają instalatorom i administratorom LAN
    • Sygnalizacja LED PWR oraz Link/Act na portach szybka diagnostyka i serwis w terenie.
    • Montaż DIN na szynę TS-35 z metalowym klipsem wygodnie, pewnie i "szafowo".
    Zwiększ zasięg zasilania PoE oraz sygnału sieciowego w sieci LAN o 100 m
    To najczęstszy scenariusz: kamera do monitoringu, kontroler dostępu, elementy alarmu, wifi / punkty dostępowe i inne urządzenia sieciowe zasilane w standardzie PoE są za daleko od głównego przełącznika sieciowego w racku. Wtedy zamiast stawiać zasilanie 230 V po drodze, wkładasz w tor extender PoE.
    4-portowy extender switch PoE z możliwością łączenia kaskadowego
    Jak to wygląda w terenie?
    Zaawansowany ekstender PoE gotowy na każde zadanie
    Wersja DIN-FE4-AT-30W wspiera standardy przewodowe IEEE 802.3i (10Base-T) i IEEE 802.3u (100Base-TX) oraz PoE+ zgodne z 802.3af i 802.3at. To ważne rozróżnienie, bo w instalacjach spotkasz też rozwiązania typu PoE passive tutaj mówimy o standardowym, negocjowanym PoE. Jednocześnie urządzenie ma chłodzenie pasywne (bez wentylatora) i bardzo niski pobór energii - ok. 1,6 W, więc nadaje się do pracy ciągłej.
    Solidna, trwała obudowa oraz wygodny montaż na szynie DIN TS-35 z metalowym klipsem
    Zalety montażu na szynie DIN dla instalatora/administratora:
    • Szybki i prosty montaż (Snap-on)
    • Oszczędność miejsca
    • Łatwość modyfikacji i konserwacji
    • Uniwersalność i standaryzacja
    • Porządek w okablowaniu
    • Trwałość i bezpieczeństwo
    • Redukcja kosztów
    Gross depth (mm)85.00
    Gross depth (mm)85.00
    Gross height (mm)31.00
    Gross height (mm)31.00
    Gross weight0.077
    Gross width (mm)63.00
    Gross width (mm)63.00
    Net weight0.058
    Tare weight (kg)0.019
    Tare weight (kg)0.019
    Volume (m3)0.00
    Volume (m3)0.00
    Specifikācija
    Īpašības RJ-45
    Portu skaits RJ-45 4
    Switch classUnmanaged
    Switch layerL2
    Number of 10/100 Mbps ports4
    Number of PoE+ ports4
    Console portNo
    Packet buffer0.8 (MegaBajt)
    MAC address table size2000
    Support for Jumbo framesNo
    StackabilityNo
    • IEEE 802.3i 10Base-T
    • IEEE 802.3u 100Base-TX
    • IEEE 802.3x (Flow-Control)
    • IEEE 802.3at
    • IEEE 802.3af
    Other functions
    • Automatyczne MDI/MDI-X
    • Flow control
    • MAC auto-learning
    Fan No
    Chassis typeDIN
    Power consumption28 (Watt)
    Environment requirements
    Power supply
    • Całkowity budżet PoE: 28 W
    • Maksymalna moc na port: 25 W
    • Zużycie energii: 1.6 W
    Dimensions
    79 x 58 x 24 mm
    Weight0.59 (kilogram)
    Other features
    Chipset: Realtek - RTL8305NB
    DesignationCE+WEEE
    Width65
    Height85
    Depth30
    Weight78
    Description
    Jak to wygląda w terenie?