    Switch|DAHUA|PoE ports 16|135 Watts|CS4220-16GT-135
    Artikuls: ST09275603
    Preces kods: CS4220-16GT-135
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 36 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    Specifikācija
    Portu skaits RJ-45 1
    Portu skaits RJ-45 12
    Portu skaits RJ-45 16
    Īpašības RJ-45
    Description
    Type Managed | Switch layer L2 | Web-based management Yes | Cloud-managed Yes | 18xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type Gigabit Ethernet (10/100/1000) | 2xSFP module slots quantity | Switching capacity 40 Gbit/s | Forwarding rate 29.76 Mpps | Rack mounting Yes | Product colour Black | Power source AC | Power consumption (typical) 154 W | Power over Ethernet (PoE) Yes | 16xPower over Ethernet (PoE) ports quantity | Total Power over Ethernet (PoE) budget 135 W | Width 440 mm | Depth 220 mm | Height 44 mm | Weight 2260 g
    Specifikācija
    Portu skaits RJ-45 1
    Īpašības RJ-45
    Description