Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Switches

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    HPE 1820-24G Switch

    €138,99 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты HPE 1820-24G Switch VAT 2.720000000 126.000000000 359.000000000 580.000000000 J9980A#ABB HPE 1820-24G Switch VAT 2.720000000 126.000000000 359.000000000 580.000000000 J9980A#ABB HPE 1820-24G Switch VAT 2.720000000 126.000000000 359.000000000 580.000000000 J9980A#ABB J9980A#ABB J9980A#ABB

    D-Link DSP-W215 mydlink Home Smart Plug

    €18,15 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 802.11n Y Wi-Fi 4 (802.11n) White Y FCC, UL 100-240 V EU 16 A Y Y Y 39.3 mm 66 mm 117 mm 175 g 0 - 40 °C -20 - 65 °C 10 - 90% 5 - 95% DSP-W215/E

    ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D

    €107,71 ar pvn
    Switches Switches Переключателиnetwork accessories Tīkla aksesuāri Сетевые аксессуары Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR VAT 0.035000000 26.000000000 64.000000000 107.000000000 J4858D HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR VAT 0.035000000 26.000000000 64.000000000 107.000000000 J4858D HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR VAT 0.035000000 26.000000000 64.000000000 107.000000000 J4858D J4858D SFP 500 m 1000 (Megabity na sek.) 60 105 20 40 J4858D

    Aruba module 2930 2-port Stacking

    €385,34 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты JL325A

    Aruba 2930M 48G

    €105,57 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты HPE Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch VAT 7.620000000 185.000000000 550.000000000 595.000000000 JL322A HPE Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch VAT 7.620000000 185.000000000 550.000000000 595.000000000 JL322A HPE Aruba 2930M 48G PoE+ 1-slot Switch VAT 7.620000000 185.000000000 550.000000000 595.000000000 JL322A Managed L3 GigabitEthernet 44 None 4 176 (Gigabajty na sek.) 112 (Megabajty na sek.) 12.38 (Kilobajt) 32768 Yes IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T  Rack 860 (Watt) 355 (Hour) Napięcie wejściowe 100-127 / 200-240 VAC, znamionowe lub 110-127 / 200-240VAC, znamionowe w zależności od zasilania Obsługa PoE Do 1440 watów 4.39 x 44.25 x 32.43 cm 4.65 (kilogram) Pamięć i procesor Dwurdzeniowy ARM Coretex A9 @ 1016 MHz 1 GB DDR3 SDRAM Rozmiar bufora pakietów: 12,38 MB i 4,5 MB Ingress, 7,785 Egress 4 GB eMMC Funkcje zarządzania Zarządzanie siecią Aruba AirWave Aruba Central IMC - Inteligentne centrum zarządzania Interfejs wiersza poleceń Przeglądarka internetowa Menu konfiguracji Menedżer SNMP Telnet RMON1 FTP Zarządzanie poza pasmem (szeregowe RS-232C lub micro USB) 560 600 180 7460 JL322A

    Switch|DAHUA|PFS3008-8ET-L|Type L2|DH-PFS3008-8ET-L

    €9,56 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиNET camera Net kamera NET камера Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Security systems Videonovērošanas sistēmas Системы видеонаблюдения Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты DH-PFS3008-8ET-L

    2530-48G Switch

    €801,67 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты HPE 2530-48G Switch VAT 4.700000000 139.000000000 356.000000000 587.000000000 J9775A#ABB HPE 2530-48G Switch VAT 4.700000000 139.000000000 356.000000000 587.000000000 J9775A#ABB HPE 2530-48G Switch VAT 4.700000000 139.000000000 356.000000000 587.000000000 J9775A#ABB J9775A#ABB J9775A#ABB

    TP-LINK 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Network Switch

    €16,13 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты RJ-45 Сетевой кабель RJ-45 Patch Cable RJ-45 Tīkla kabelis RJ-45 802.11b 5 125 90 0.29 125 0.18 1.00 90.00 20.00 0.11 0.00140625 No Yes CL109:6:2017-04-01 60 LS105G Desktop Network Switch No 10/100/1000 Mbps (RJ-45) Unmanaged External Desktop 5 Steel case LS105G LS105G TP-LINK LiteWave 5-Port Gigabit Desktop VAT 0.370000000 95.000000000 130.000000000 125.000000000 LS105G TP-LINK LiteWave 5-Port Gigabit Desktop VAT 0.370000000 95.000000000 130.000000000 125.000000000 LS105G Unmanaged Home and small office L2 GigabitEthernet None 5 None None None None None None None No Store-and-forward 1 (MegaBajt) 2000 Yes 16 (Kilobajt) No IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p Desktop No External Przełącznik niezarządzalny LS108G Zasilacz Instrukcja instalacji 99,8 x 98 x 25 mm 130 130 90 371 LS105G Unmanaged Y 5 Gigabit Ethernet (10/100/1000) IEEE 802.1p,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x N 2000 entries 10 Gbit/s 7.4 Mpps Y 16 1 MB N Blue LAN, Power CE, FCC, RoHS Y 2.776 W N 0 - 40 °C -40 - 70 °C 10 - 90% 5 - 90% 9.466 BTU/h 99.8 mm 98 mm 25.1 mm Y 128 mm 125 mm 92 mm LS105G

    Aruba 3Y FC 4H Exch 2540

    €1104,89 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты H5XL7E

    Aten 2-Port USB 2.0 Peripheral Switch

    €29,34 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты USB 2 2 USB USB 3 N Black, Grey 1.8 m N 5 - 40 °C -20 - 60 °C 0 - 80% 54 g RoHS US221A-A7 7.18 2.44 0.20 6.58 0.06 0.14 0.00 No No USB Type A USB Type B Plastic Enables two computers to share a single USB peripheral device. Simple port selection via pushbuttons, configuration utility, or Auto Switch function. Auto Switch Function - no need for print server USB 2.0 compliant. Supports transfer rates up to 480 Mbps. Multiplatform support - Windows and Mac. LED indicators display port focus. Overcurrent protection. Bus-powered. Hot pluggable. Buzzer indicates switching between computers. Supports multifunction printers. 2-Port USB 2.0 Peripheral Switch 1 112 28 24 US221A-A7

    Converter, Splitter TP-LINK TL-POE10R

    €14,86 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    Delock Headset Adapter 1 x 3.5 mm 4 pin Stereo jack female > 2 x 3.5 mm 3 pin Stereo jack male (CTIA pin assignment)

    €3,90 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптерыCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптеры Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Computers and accessories Datori un piederumi Компьютеры и аксесуары Televizori un piederumi TV sets and accessories Телевизоры и принадлежности TV, video, audio, game consoles TV, video, audio, spēļu konsoles TV, видео, аудио, игровые приставки Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Computers, tablets, phones Datortehnika, planšetdatori, telefoni Компьютеры, планшеты, телефоны Rozā Pink Розовый Melna Black Черный Красный Red Sarkana Зеленый Green Zaļa 4 12 (Centimeter) Computer 3,5mm minijack Female 3,5mm minijack Male x2 Green Black Red 70 105 20 15 65459 DELOCK Adapter Stereo jack 3.5mm>2x3.5mm VAT 0.013000000 12.000000000 64.000000000 64.000000000 65459 Rīgā 65459

    D-LINK DIR-825/EU/R, AC1200, 802.11c/n/g/b/a wireless LAN, with 4-ports 10/100/1000 Base-TX switch

    €55,32 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 12 1 10

    Komutators Gembird HDMI interface switch DSW-HDMI-34

    €8,82 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптерыCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптеры Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Computers and accessories Datori un piederumi Компьютеры и аксесуары Televizori un piederumi TV sets and accessories Телевизоры и принадлежности TV, video, audio, game consoles TV, video, audio, spēļu konsoles TV, видео, аудио, игровые приставки Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Computers, tablets, phones Datortehnika, planšetdatori, telefoni Компьютеры, планшеты, телефоны HDMI Melna Black Черный 28.07.2021 DSW-HDMI-34 DSW-HDMI-34 GEMBIRD DSW-HDMI-34 HDMI interface VAT 0.400000000 153.000000000 148.000000000 92.000000000 DSW-HDMI-34 Video 1 x HDMI 3 x HDMI Black 77 x 56 x 15 mm 0.4 (kilogram) 120 180 30 80 DSW-HDMI-34

    TP-LINK 8-Port 2.5G Desktop Switch

    €165,58 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты RJ-45 Сетевой кабель RJ-45 Patch Cable RJ-45 Tīkla kabelis RJ-45 802.11b 8 315.00 70.00 1.35 240.00 0.90 1.00 360.00 90.00 0.45 0.01 No Yes CL109:5:2017-04-01 60 TL-SG108-M2 8-Port 2.5G Desktop Switch No 2.5 Gbps (RJ-45) Unmanaged External Desktop 8 Steel case Desktop/wall-mounting design TL-SG108-M2 Y 8 IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3bz,IEEE 802.3p,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x N Y 16000 entries 40 Gbit/s 29.8 Mpps Y 1.5 MB Black Y Y 12 V 1.5 A N 0 - 40 °C -40 - 70 °C 10 - 90% 5 - 90% 53.4 BTU/h 226 mm 131 mm 35 mm AC, LAN (RJ-45) TL-SG108-M2 TL-SG108-M2 TP-LINK 8-Port 2.5G Multi-Gigabit Switch VAT 1.330000000 70.000000000 40.000000000 310.000000000 TL-SG108-M2 TP-LINK 8-Port 2.5G Multi-Gigabit Switch VAT 1.330000000 70.000000000 40.000000000 310.000000000 TL-SG108-M2 TP-LINK 8-Port 2.5G Multi-Gigabit Switch VAT 1.330000000 70.000000000 40.000000000 310.000000000 TL-SG108-M2 Unmanaged Home and small office GigabitEthernet 8 Store-and-forward 40 (Gigabity na sek.) 29.8 (Mpps) 1.5 (MegaBajt) 16000 Yes 10 (Kilobajt) IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1p, 802.3bz Kontrola przepływu 802.3X QoS 802.1p/DSCP Desktop No External 15.65 (Watt) Zasilacz Instrukcja instalacji Gumowe nóżki Zasilacz zewnętrzny (napięcie wyjściowe: 12 V DC / 1,5 A) 226 × 131 × 35 mm 315 240 70 2200 TL-SG108-M2

    10/100/1000Mbps PoE inžektors, 25.5W

    €49,73 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.1 kg gab. POE-1ATG

    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    €406,86 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM SFP module Wavelength: 1310 nmCable type: MMFCore size: 62.5 μmModal bandwidth: 500 MHz/KmOperating distance: 550 m https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html Dual LC/PC connector (1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX and 1000BASE-ZX)Single LC/PC connector (1000BASE-BX-D and 1000BASE-BX-U)RJ-45 connector (1000BASE-T) - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.700 Kg 0.700 kg GLC-LH-SMD= 16.08.2021 GLC-LH-SMD= CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver mod VAT 0.045000000 10.000000000 20.000000000 125.000000000 GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD=

    10GBASE-LR SFP Module

    €3344,60 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиCits Other Другие Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 10GBASE-LR SFP Module The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652) Cisco 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF - - - - - - - - - - - - - - - - - - 0.084 kg 0.100 kg SFP-10G-LR= 16.08.2021 SFP-10G-LR= CISCO 10GBASE-LR SFP MODULE VAT 0.075000000 10.000000000 140.000000000 150.000000000 SFP-10G-LR=

    10GBASE-SR SFP Module

    €381,91 ar pvn
    Switches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоCits Other Другие Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 10GBASE-SR SFP Module 10GBASE-SR 850nm MMF Wavelength: 850 nmCable distance: 26, 33, 66, 82 ,300, 400 mCable type: MMF - - - - Beige 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.026 Kg 0.026 kg SFP-10G-SR= 16.08.2021 SFP-10G-SR= CISCO 10GBASE-SR SFP Module VAT 0.060000000 40.000000000 130.000000000 180.000000000 SFP-10G-SR= SFP-10G-SR=

    1405 5G v3 Switch JH407A

    €42,89 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 5 JH407A Unmanaged Home and small office L2 FastEthernet 5 Store-and-forward 10 (Gigabajty na sek.) 7.4 (Mpps) 2048 Yes 9 (Kilobajt) No IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u Desktop 3 (Watt) AC 120/230 V 35.5 x 114.3 x 91.4 mm 180 (gram) 170 200 80 440 JH407A

    1405 8G v3 Switch JH408A

    €50,97 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 8 JH408A Unmanaged Home and small office L2 GigabitEthernet 8 Store-and-forward 16 (Gigabajty na sek.) 11.8 (Mpps) 1.5 (MegaBajt) 8192 Yes 9 (Kilobajt) No - IEEE 802.3- IEEE 802.3ab- IEEE 802.3u Desktop - 100 - 240 VAC- Sieciowe 35.6 x 154.9 x 91.4 mm 230 (gram) 170 200 70 520 JH408A

    1420 8G PoE+ (64W) Switch JH330A

    €214,02 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 8 JH330A Unmanaged Home and small office L2 GigabitEthernet 8 8 Store-and-forward 16 (Gigabity na sek.) 11.8 (Mpps) 4000 IEEE 802.1pIEEE 802.3IEEE 802.3abIEEE 802.3atIEEE 802.3azIEEE 802.3uIEEE 802.3x Przeglądarka WWW Desktop Internal 120 - 230 V ACPoE 802.3atSiecioweWewnętrzne 26.9 x 234.7 x 104.9 700 (gram) - Temperatura pracy [st. C] 0 - 40- Wilgotność pracy [%] 15 - 95 310 70 275 1540 JH330A

    1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty

    €177,72 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 16 JH016A Unmanaged Home and small office L2 GigabitEthernet None 16 None None None None None None None 32 (Gigabity na sek.) 23.8 (Mpps) 512 (Kilobajt) 1 (MegaBajt) Desktop 26,6 x 16,2 x 4,4 cm 1.2 (kilogram) 280 355 95 2064 JH016A

    1420-24G-2SFP Switch JH017A - Limited Lifetime Warranty

    €294,94 ar pvn
    Switches Switches Переключатели Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 24 JH017A Unmanaged Medium and large companies L2 GigabitEthernet None 24 None None None None 2 None None 52 (Gigabity na sek.) 38.7 (Mpps) 512 (Kilobajt) 1 (MegaBajt) Desktop 44 x 17,3 x 4,4 cm 2.2 (kilogram) 270 495 85 3160 JH017A

    Switches

    Filter by:

    Clear All
    Min: €3,00 Max: €19813,00
    3 19813