    Zasilacz UPS NETYS PE moc 650VA/360W 230V 50/60Hz automatyczna regulacja napięcia AVR, bateria wewnętrzna, 4xIEC 320 C13 (10A), ochrona linii danych NTP, port USB, diody LED
    Idealna, niedroga ochrona do zastosowań SOHO i punktów sprzedaży
    - Przystosowane do ochrony urządzeń informatycznych w domach, biurach i punktach handlowych.
    Prosta obsługa
    - Panel sterowania z diodami LED umożliwiający prostą kontrolę trybu pracy
    - Zasilanie gwarantowane oraz ochrona przed wahaniami napięcia
    Łatwe podłączenie
    - Gniazdka IEC 320 (standardowe IT) upraszają podłączenie komputerów oraz urządzeń peryferyjnych
    Ochrona linii transmisji danych
    UPS topologyLine-Interactive
    Output power capacity0.65 kVA
    Output power360 W
    WaveformStepwise
    Input operation voltage (min)170 V
    Input operation voltage (max)280 V
    Input frequency50/60 Hz
    Output operation voltage (min)207 V
    Output operation voltage (max)253 V
    Output frequency50/60 Hz
    Number of input phases1
    Number of output phases1
    Efficiency98%
    Efficiency (ECO mode)98%
    Output power factor0.6
    ECO modeY
    Surge protectionY
    Power protection featuresOverload, Short circuit
    AC outlet typesC13 coupler
    Power plugC14 coupler
    AC outlets quantity4 AC outlet(s)
    USB portY
    USB port typeUSB Type-B
    Serial interfaceY
    Serial ports quantity1
    Ethernet LAN (RJ-45) ports2
    Battery technologySealed Lead Acid (VRLA)
    Typical backup time at full load2 min
    Form factorMini Tower
    Product colourBlack
    Control typeButtons
    LED indicatorsY
    SafetyIEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2
    CertificationEMC IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376)
    Width100 mm
    Depth300 mm
    Height145 mm
    Weight5.2 kg
    Description
    Socomec NETYS PE NPE-0650. UPS topology: Line-Interactive, Output power capacity: 0.65 kVA, Output power: 360 W. AC outlet types: C13 coupler, Power plug: C14 coupler, AC outlets quantity: 4 AC outlet(s). Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Typical backup time at full load: 2 min. Form factor: Mini Tower, Product colour: Black, Control type: Buttons. Width: 100 mm, Depth: 300 mm, Height: 145 mm
    Specifikācija
    Nominālais efekts (VA) 650
    Ligzda (RJ-45)
    Ligzda (IEC320)
    Ligzda (USB)
    Tips Line Interactive
    Izejas jauda 360
    Apparent power650 VA
    Active power360 (Watt)
    UPS Architectureline-interactive
    Number of phases input1 (230V)
    No. of batteries1
    Backup time (100% load)15 (Minute)
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionOverdischarge
    Filters / protectionCircuit
    Special functions
    Wyświetlacz LCD
    Input power portsIEC-C20
    Output power ports4 x IEC-C13
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors2 x RJ-45 LAN
    ColorBlack
    Dimensions
    100 x 290 x 145 mm
    Weight5.2 (kilogram)
    Other features
    - Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2
    - Kompatybilność elektromagnetyczna: IEC/EN 62040-2, AS 62040.2
    - Certyfikacja produktu: CE, RCM (E2376)
    DesignationCE+WEEE
    Width330
    Height220
    Depth145
    Weight5000
    Description
    Prosta obsługa
    Łatwe podłączenie
    UPS topologyLine-Interactive
    Output power capacity0.65 kVA
    Output power360 W
    WaveformStepwise
    Input frequency50/60 Hz
    Output frequency50/60 Hz
    Number of input phases1
    Number of output phases1
    Efficiency98%
    Efficiency (ECO mode)98%
    Output power factor0.6
    ECO modeY
    Surge protectionY
    AC outlet typesC13 coupler
    Power plugC14 coupler
    USB portY
    USB port typeUSB Type-B
    Serial interfaceY
    Serial ports quantity1
    Ethernet LAN (RJ-45) ports2
    Form factorMini Tower
    Product colourBlack
    Control typeButtons
    LED indicatorsY
    Width100 mm
    Depth300 mm
    Height145 mm