    Zasilacz awaryjny UPS GXT5-8000IRT5UXLN 8000VA (8000W) 230V Rack/Tower z szynami
    Artikuls: ST08146920
    Preces kods: GXT5-8000IRT5UXLN
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 36 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    PL
    Specifikācija
    Nominālais efekts (VA) 8000
    Nominālais efekts (VA) 7000
    Ligzda (USB)
    Ligzda (RJ-45)
    Ligzda (IEC320)
    Ligzda (RS232)
    Tips Double Conversion Online
    Tips Online
    Apparent power8 kVA
    Active power8000 (Watt)
    UPS Architectureon-line double conversion
    The shape of the output voltageFull sine wave
    Number of phases input1 (230V)
    Voltage12 (Volt)
    Battery capacity9 (Ah)
    Backup time (100% load)3.5 (Minute)
    Chassis typeRack
    Chassis typeTower
    Output power ports4 x IEC-C13
    Output power ports4 x IEC-C19
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors2 x RS-232 (COM)
    I/O connectors2 x RJ-45 LAN
    Environment requirements
    • Temperatura pracy: Pełna moc do 40 °C (do 50 °C z obniżeniem wartości znamionowych)
    • Temperatura przechowywania: -15 do +40 °C
    • Wilgotność względna: 0 95% bez kondensacji
    Accessories included
    Zestaw szyn
    ColorBlack
    Dimensions
    43 x 63 x 21.7 mm
    Weight74.5 (kilogram)
    DesignationCE+WEEE
    Width630
    Height520
    Depth860
    Weight96000
    Description
    Liebert GXT5
    Specifikācija
    Ligzda (USB)
    Ligzda (RJ-45)
    Ligzda (IEC320)
    Ligzda (RS232)
    Tips Double Conversion Online
    Tips Online
    Apparent power8 kVA
    Active power8000 (Watt)
    Number of phases input1 (230V)
    Voltage12 (Volt)
    Battery capacity9 (Ah)
    Chassis typeRack
    Chassis typeTower
    Output power ports4 x IEC-C13
    Output power ports4 x IEC-C19
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors2 x RS-232 (COM)
    I/O connectors2 x RJ-45 LAN
    Environment requirements
    Accessories included
    Zestaw szyn
    ColorBlack
    Dimensions
    43 x 63 x 21.7 mm