    Zalman ZM700-GV2SE modu zasilaczy 700 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
    Artikuls: ST09489667
    Preces kods: ZM700-GV2SE
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    PL
    Specifikācija
    Krāsa Melna
    Plates izmērs (Form Factor) ATX
    Barošanas bloks 700W - 760W
    Specifikācija
    Krāsa Melna
    Barošanas bloks 700W - 760W