    TV Set|LG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|43NANO81A3A
    Artikuls: ST09151477
    Preces kods: 43NANO81A3A
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LV
    LT
    PL
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 43"
    Maksimālā izšķirtspēja 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    43NANO81A3A | 43 " | NanoCell | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 8.9 kg
    DescriptionLG 43NANO81A3A 43inch 4K 60Hz
    VatTypeVAT
    Weight9.300000000
    Height660.000000000
    Width180.000000000
    Length1070.000000000
    Description
    LG 43NANO81A3A 43inch 4K 60Hz 3xHDMI 2xUSB
    Gross depth (mm)183.00
    Gross depth (mm)183.00
    Gross height (mm)654.00
    Gross height (mm)654.00
    Gross weight12.10
    Gross width (mm)1071.00
    Gross width (mm)1071.00
    Net weight8.90
    Tare weight (kg)3.20
    Tare weight (kg)3.20
    Volume (m3)0.13
    Volume (m3)0.13
    Weight12.1
    Height0.654
    Lenght0.183
    Widtht1.071
    LG NanoCell 4K LED televizors (2025)
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 43"
    VatTypeVAT
    Weight9.300000000
    Width180.000000000
    Length1070.000000000