    SAMSUNG TV LED 43in UE43U8092FUXXH
    Artikuls: ST09274253
    Preces kods: UE43U8092FUXXH
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LV
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 43"
    DescriptionSAMSUNG TV LED 43in UE43U8092FUXXH
    VatTypeVAT
    Weight6.600000000
    Height625.000000000
    Width110.000000000
    Length1060.000000000
    Description
    SAMSUNG TV LED 43inch UE43U8092FUXXH
    Weight9
    Height0.635
    Lenght1.065
    Widtht0.118
    Description
    Samsung Crystal UHD 4K televizors (2025)
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 43"
    VatTypeVAT
    Weight6.600000000
    Width110.000000000
    Length1060.000000000