    TV Set|SAMSUNG|65"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|Black|QE65S90FATXXH
    Artikuls: ST09272807
    Preces kods: QE65S90FATXXH
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 12 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LV
    Specifikācija
    Maksimālā izšķirtspēja 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Krāsa Melna
    Ekrāna izmērs 65"
    Ekrāna izmērs 50"
    Ekrāna izmērs 55"
    Ekrāna izmērs 29"
    Video interfeiss HDMI
    Ekrāna izmērs 49"
    Ekrāna izmērs 48"
    Ekrāna izmērs 43"
    Ekrāna izmērs 20"
    Ekrāna izmērs 75"
    Ekrāna izmērs 37"
    Ekrāna izmērs 17''
    Description
    65" OLED S90F 4K Vision AI Smart TV (2025) | 65 " | OLED | Flat | 16:9 | Anti-glare screen Yes | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 22.5 kg
    DescriptionSAMSUNG TV 65 S90F OLED 4K AI Smart 2025
    VatTypeVAT
    Weight22.500000000
    Height940.000000000
    Width150.000000000
    Length1600.000000000
    Description
    SAMSUNG TV 65 S90F OLED 4K AI Smart 2025
    Weight30
    Gross weight32
    Technical Specifications:
    • Model: QE65S90FATXXH
    • Screen size: 65" (165 cm)
    • Display technology: OLED
    • Resolution: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
    • Smart TV: Yes
    • Operating system: Tizen Smart TV
    • HDR support: Yes
    • Refresh rate: 120 Hz
    • Connectivity: Wi-Fi, Bluetooth
    • Ports: HDMI, USB
    • Colour: Black
    • VESA mount: Yes
    Tehniskās īpašības:
    • Modelis: QE65S90FATXXH
    • Ekrāna izmērs: 65" (165 cm)
    • Ekrāna tehnoloģija: OLED
    • Izšķirtspēja: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
    • Smart TV: jā
    • Operētājsistēma: Tizen
    • HDR atbalsts: jā
    • Atsvaidzes intensitāte: 120 Hz
    • Savienojumi: Wi-Fi, Bluetooth
    • Pieslēgvietas: HDMI, USB
    • Krāsa: melna
    • VESA stiprinājums: jā
    Технические характеристики:
    • Модель: QE65S90FATXXH
    • Диагональ экрана: 65" (165 см)
    • Тип экрана: OLED
    • Разрешение: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
    • Smart TV: да
    • Операционная система: Tizen
    • Поддержка HDR: да
    • Частота обновления: 120 Гц
    • Беспроводные подключения: Wi-Fi, Bluetooth
    • Разъёмы: HDMI, USB
    • Цвет: чёрный
    • Крепление VESA: да
    Weight28.4
    Height0.95
    Lenght1.617
    Widtht0.16
    SAMSUNG TV
    SAMSUNG Televizors
    Specifikācija
    Ekrāna izmērs 65"
    Ekrāna izmērs 50"
    Ekrāna izmērs 55"
    Ekrāna izmērs 29"
    Video interfeiss HDMI
    Ekrāna izmērs 49"
    Ekrāna izmērs 48"
    Ekrāna izmērs 43"
    Ekrāna izmērs 20"
    Ekrāna izmērs 75"
    Ekrāna izmērs 37"
    Ekrāna izmērs 17''
    VatTypeVAT
    Weight22.500000000
    Height940.000000000
    Width150.000000000
    Length1600.000000000
    Weight30
    Gross weight32
    Technical Specifications:
    • Model: QE65S90FATXXH
    • Screen size: 65" (165 cm)
    • Display technology: OLED
    • Smart TV: Yes
    • HDR support: Yes
    • Refresh rate: 120 Hz
    • Ports: HDMI, USB
    • Colour: Black
    • VESA mount: Yes
    Tehniskās īpašības:
    • Modelis: QE65S90FATXXH
    • Ekrāna izmērs: 65" (165 cm)
    • Ekrāna tehnoloģija: OLED
    • Smart TV: jā
    • Operētājsistēma: Tizen
    • HDR atbalsts: jā
    • Pieslēgvietas: HDMI, USB
    • VESA stiprinājums: jā
    Технические характеристики:
    • Модель: QE65S90FATXXH