    Код производителя: DP-FRGB-RF120-1C
    Сайт производителя
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    Характеристики
    Применение для корпуса 120 mm.
    Применение Водяное охлаждение
    цвет Белый
    цвет Черный
    цвет Синий
    Suitable locationComputer case
    TypeFan
    Fan diameter12 cm
    Supported processor socketsNot supported
    Compatible processor seriesNot supported
    Rotational speed (min)500 RPM
    Rotational speed (max)1500 RPM
    Noise level (high speed)27 dB
    Maximum airflow56.5 cfm
    Maximum air pressure1.66 mmH2O
    Pulse-width modulation (PWM) supportYes
    Fan bearing technologyHydro bearing
    Product colourBlack, White
    Number of fans1 fan(s)
    Number of fan blades9
    Illumination LEDYes
    Illumination colourMulti
    LED connector type4-pin
    Fan connector4-pin
    Rated voltage12 V
    Starting voltage7 V
    Fan power consumption1.32 W
    LED voltage12 V
    Fan voltage12 V
    Fan current0.11 A
    LED power consumption (fan)1.44 W
    Fan dimensions (W x D x H)120 x 120 x 25 mm
    Fan weight148 g
    Package typeBox
    Screws includedYes
    Description
    Description
    Ligdza (socket): 4-pin, Diametrs: 120 mm, Ventilators ātrums (apgr.min.): 1500 apgr.min., Apgaismojums: Zils, Skaits komplektācijā: 1, Garantija: 2 gadi
    Weight0.18
    Gross weight0.21
    Brand: DeepCool
    MFG Code: DP-FRGB-RF120-1C
    Dimentions(mm): 120 x 120 x 25 mm
    RPM: 500-1500 RPM
    Voltage: 12 V DC
    BEARING TYPE: Hydro Bearing
    Airflow: 56.5 CFM
    Amperes (A): 0.23 A
    Comsuption(W): 2.76 W
    Noise Level: 27 dBA
    Connector: 4 pin PWM
    RGB: YES
    Lighting: RGB
    Zīmols: DeepCool
    MFG kods: DP-FRGB-RF120-1C
    Izmēri (mm): 120 x 120 x 25 mm
    RPM: 500-1500 RPM
    Spriegums: 12 V DC
    GULTŅA VEIDS: Hidrogultnis
    Gaisa plūsma: 56,5 CFM
    Amperi (A): 0,23 A
    Jauda (W): 2,76 W
    Trokšņa līmenis: 27 dBA
    Savienotājs: 4 kontaktu PWM
    RGB: JĀ
    Apgaismojums: RGB
    Бренд: DeepCool
    Размеры (мм): 120 х 120 х 25 мм.
    Об/мин: 500-1500 об/мин
    Напряжение: 12 В постоянного тока
    ТИП ПОДШИПНИКА: Гидроподшипник
    Воздушный поток: 56,5 CFM
    Ампер (А): 0,23 А
    Потребление (Вт): 2,76 Вт
    Уровень шума: 27 дБА
    Разъем: 4-контактный ШИМ
    RGB: ДА
    Освещение: RGB
    Gross weight0.185
    Net weight0.135
    Volume (m3)0.000765625
    Volume (m3)0.000765625
    Tare weight (kg)0.05
    Tare weight (kg)0.05
    Gross depth (mm)125.00
    Gross depth (mm)125.00
    Gross width (mm)35
    Gross width (mm)35
    Gross height (mm)175
    Gross height (mm)175
    Gross depth master carton375
    Gross depth master carton375
    Gross width master carton300
    Gross width master carton300
    Gross height master carton270
    Gross height master carton270
    Net weight master carton5.92
    Net weight master carton5.92
    Tare weight master carton0.304
    Tare weight master carton0.304
    Характеристики
    Применение для корпуса 120 mm.
    Применение Водяное охлаждение
    цвет Белый
    цвет Черный
    цвет Синий
    Suitable locationComputer case
    TypeFan
    Fan diameter12 cm
    Rotational speed (min)500 RPM
    Rotational speed (max)1500 RPM
    Noise level (high speed)27 dB
    Maximum airflow56.5 cfm
    Maximum air pressure1.66 mmH2O
    Product colourBlack, White
    Number of fans1 fan(s)
    Number of fan blades9
    Illumination LEDYes
    Illumination colourMulti
    LED connector type4-pin
    Fan connector4-pin
    Rated voltage12 V
    Starting voltage7 V
    Fan power consumption1.32 W
    LED voltage12 V
    Fan voltage12 V
    Fan current0.11 A
    Fan weight148 g
    Package typeBox
    Screws includedYes
    Weight0.18
    Gross weight0.21
    Brand: DeepCool
    MFG Code: DP-FRGB-RF120-1C
    Voltage: 12 V DC
    BEARING TYPE: Hydro Bearing
    Airflow: 56.5 CFM
    Amperes (A): 0.23 A
    Comsuption(W): 2.76 W
    Noise Level: 27 dBA
    Connector: 4 pin PWM
    RGB: YES
    Lighting: RGB
    Zīmols: DeepCool
    MFG kods: DP-FRGB-RF120-1C
    Izmēri (mm): 120 x 120 x 25 mm
    Spriegums: 12 V DC
    GULTŅA VEIDS: Hidrogultnis
    Gaisa plūsma: 56,5 CFM
    Amperi (A): 0,23 A
    Jauda (W): 2,76 W
    Trokšņa līmenis: 27 dBA
    Savienotājs: 4 kontaktu PWM
    RGB: JĀ
    Apgaismojums: RGB
    Бренд: DeepCool
    ТИП ПОДШИПНИКА: Гидроподшипник
    Воздушный поток: 56,5 CFM
    Ампер (А): 0,23 А
    Потребление (Вт): 2,76 Вт