Close
(0) items
Ваша корзина пуста.
все категории
    Filters
    Preferences
    Поиск

    Компоненты cерверoв

    Сортировать по
    Показать по на странице

    HP DEDICATED MGT PORT KIT

    €51,15 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    HP DL380 G6 2 x Xeon X5560 48gb Ram

    €489,00 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты

    !1-Port/Remote Share Acc Single port 4k DP KVM IP

    €876,78 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 325 210 100 1540 CN9950

    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    €406,86 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройство Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM SFP module Wavelength: 1310 nmCable type: MMFCore size: 62.5 μmModal bandwidth: 500 MHz/KmOperating distance: 550 m https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/datasheet-c78-366584.html Dual LC/PC connector (1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-EX and 1000BASE-ZX)Single LC/PC connector (1000BASE-BX-D and 1000BASE-BX-U)RJ-45 connector (1000BASE-T) - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.700 Kg 0.700 kg GLC-LH-SMD= 18.08.2021 GLC-LH-SMD= CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver mod VAT 0.045000000 10.000000000 20.000000000 125.000000000 GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD=

    1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare

    €414,23 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвRouters Wireless Adapters Rūteri Adapteri Bezvadu ierīces Без проводные устройствоProgrammatūra Software Программатура Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Perifērija un programmatūra Peripherals and software Периферийные устройства и программное обеспечение 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire spare SFP module IEEE 802.3zIEEE 802.3ahGR-20-CORE: Generic Requirements for Optical Fiber and Optical Fiber CableGR-326-CORE: Generic Requirements for Single-Mode Optical Connectors and Jumper AssembliesGR-1435-CORE: Generic Requirements for Multifiber Optical Connectors - 1000BASE-T standard - - - 13.4 mm 56.5 mm 8.5 mm 0.100 Kg 0.100 kg GLC-TE= 18.08.2021 GLC-TE= CISCO 1000BASE-T SFP transceiver module VAT 0.140000000 50.000000000 150.000000000 190.000000000 GLC-TE=

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis / 600x450x635mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €119,04 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 23 kg 600 × 450 × 635 mm gab. W12-60x45-GR

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 450 x 635mm/ Melns/ Nesalikts

    €119,04 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 23 kg 600 × 450 × 635 mm gab. W12-60x45-BL

    12U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 635mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €142,33 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 26 kg 600 × 600 × 635 mm gab. W12-60x60-GR

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 450 x 768mm/ Melns/ Nesalikts

    €143,84 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 18 kg 600 × 450 × 768 mm gab. W15-60x45-BL

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 450 x 768mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €143,84 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 25 kg 600 × 450 × 768 mm gab. W15-60x45-GR

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 768mm/ Melns/ Nesalikts

    €140,65 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 29 kg 600 × 600 × 768 mm gab. W15-60x60-BL

    15U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600 x 768mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €140,65 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 29 kg 600 × 600 × 768 mm gab. W15-60x60-GR

    18U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600mm/ Melns/ Nesalikts

    €161,47 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 32 kg gab. W18-60x60-BL

    18U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600mm/ Melns/ Nesalikts

    €161,47 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 32 kg gab. W18-60x60-BL-UA

    18U 19'' Sienas komutācijas skapis/ 600 x 600mm/ Pelēks/ Nesalikts

    €161,47 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 32 kg gab. W18-60x60-GR

    19'' 3U Automātslēdžu korpuss

    €32,67 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-DIN-3U

    19'' apgaismojums, 1U

    €30,73 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 0.5 kg gab. CO-LIGHT

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Fiksēts Optiskais komutācijas panelis ar kasetēm, 24 porti SC Duplex vai LC QUAD

    €41,56 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-48FX-DX-SET

    19" Fiksēts Optiskais komutācijas panelis ar kaseti, 12 port SC simplex / LC duplex

    €34,65 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-12FX-SX-SET

    19" Fiksēts Optiskais komutācijas panelis ar kaseti, 24 port SC simplex / LC duplex/ Pelēks

    €30,73 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-24FX-SX-SETG

    19" Izbīdāms Optiskais komutācijas panelis ar kasetēm, 24 porti SC Duplex vai LC QUAD

    €36,92 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 2 kg gab. FO-PP-48TX-DX-SET

    19" Socket + dust filter, 600x120x800mm

    €8,01 с налогом
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā 42125

    Компоненты cерверoв

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €54580,00
    0 54580