    Exsys EX-1170HMVS 10 Port USB 2.0 Metall HUB, 15KV Surge Protection
    Артикул: ST09560698
    Код производителя: EX-1170HMVS
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    Характеристики
    manufacturerEXSYS
    product groupHubs
    product typeUSB Hub
    colourblack
    side 1 connector typeUSB 2.0 Typ A
    side 1 connector genderMännlich (Stecker)
    side 2 connector typeUSB 2.0 Typ A
    side 2 connector genderWeiblich (Buchse)
    area of applicationextern
    weight607 g
    height of packaging (single piece)60 mm
    width of packaging (single piece)250 mm
    depth of packaging (single piece)170 mm
    package weight (single piece)0.56 kg
    gross weight0.56
    technical particularityrobustes Metallgehäuse
    transfer qualityUSB 2.0 Hi-Speed 480 Mbit/s
    scope of deliveryEX-1170HMVS, USB 2.0 Kabel, DIN-Rail Kit, Handbuch
    height198 mm
    width55 mm
    depth39.98 mm
    operating temperature min.0 °C
    operating temperature max.55 °C
    dimensions (hxwxd)198,00 x 55,00 x 39,98 mm
    quantity of ports10
    device connection10x USB Typ A 1x +5V-24V Terminal Block & DC-Buchse
    material (casing)Metall
    mains connectionKleingerätestecker
    pc connection1x USB Typ B
    Description
    Характеристики
    manufacturerEXSYS
    product groupHubs
    product typeUSB Hub
    colourblack
    area of applicationextern
    weight607 g
    gross weight0.56
    height198 mm
    width55 mm
    depth39.98 mm
    operating temperature min.0 °C
    quantity of ports10