    Lādētājs Gembird TA-UC-2AC12-01-BK
    Артикул: ST08282522
    Код производителя: TA-UC-2AC12-01-BK
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    LT
    PL
    PL
    Характеристики
    TypeWall
    Power12 (Watt)
    Output voltage5 (Volt)
    Output current (max)2.4 (Amper)
    Connectors1 x USB (Type C)
    Connectors1 x USB 2.0
    Compatible with
    Uniwersalna
    ColorBlack
    Other features
    • Wejście: 100-240 V~ 50/60 Hz, 0,3 A
    • Średnia wydajność aktywna: powyżej 80%
    • Pobór mocy w trybie gotowości: poniżej 0,1 W
    • Ochrona: Zwarcie, przeciążenie
    • Temperatura pracy: poniżej 40°C
    DesignationCE+WEEE
    Width80
    Height150
    Depth30
    Weight65
    Description
    Ładowarka uniwersalna USB 2-portowa (A+C), 2.4 A, czarna
    • CZYSTA MOC
    • 2 porty: ładuj dwa urządzenia jednocześnie, w tym urządzenia typu C
    • Idealny do ładowania laptopów
    • Nadaje się do użytku ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem USB
    Cechy produktu:
    • Uniwersalny 2-portowy adapter do ładowania USB, 5 V / 2.4 A
    • Obsługuje zarówno ładowanie przez standardowy port USB, jak i przez port Type-C.
    • Wystarczy podłączyć go do gniazdka ściennego, aby naładować urządzenie ładowane przez USB
    • Obsługuje wszystkie smartfony, tablety i inne urządzenia USB
    Description
    Lādētāja tips: Strāvas (220), Konektors: USB-C + USB-A, Kopējā jauda: 12 W, Garantija: 2 gadi
    Gross depth (mm)45.00
    Gross depth (mm)45.00
    Gross height (mm)120.00
    Gross height (mm)120.00
    Gross weight0.13
    Gross width (mm)80.00
    Gross width (mm)80.00
    Net weight0.10
    Tare weight (kg)0.03
    Tare weight (kg)0.03
    Volume (m3)0.00
    Volume (m3)0.00
    Характеристики
    TypeWall
    Power12 (Watt)
    Output voltage5 (Volt)
    Connectors1 x USB (Type C)
    Connectors1 x USB 2.0
    Compatible with
    Uniwersalna
    ColorBlack
    Other features
    DesignationCE+WEEE
    Width80
    Height150
    Depth30
    Weight65
    • CZYSTA MOC
    Cechy produktu: