    Lenovo 40AN0135IT laptop dock/port replicator Wired Thunderbolt 2 Black, Red
    Артикул: ST04897032
    Код производителя: 40AN0135IT
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    Характеристики
    Connectivity technologyWired
    Host interfaceThunderbolt 2
    USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity5
    HDMI ports quantity2
    DisplayPorts quantity2
    Thunderbolt 2 ports quantity2
    Ethernet LANYes
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    Product colourBlack, Red
    Card reader integratedNo
    Plug and PlayYes
    Brand compatibilityLenovo
    Power source typeDC
    Power supply135 W
    Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
    Operating relative humidity (H-H)5 - 95%
    Width220 mm
    Depth80 mm
    Height30 mm
    Weight525 g
    Package width270 mm
    Package depth164 mm
    Package height75 mm
    Package weight1.4 kg
    AC adapter includedYes
    ManualYes
    Harmonized System (HS) code84733020
    Description
    Lenovo 40AN0135IT. Connectivity technology: Wired, Host interface: Thunderbolt 2. Product colour: Black, Red, Brand compatibility: Lenovo, Compatibility: ThinkPad X1 Yoga 2nd Gen ThinkPad X1 Yoga 3rd Gen ThinkPad T570 ThinkPad P51s ThinkPad T580.... Power source type: DC, Power supply: 135 W. Windows operating systems supported: Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64,.... Width: 220 mm, Depth: 80 mm, Height: 30 mm
    Характеристики
    Connectivity technologyWired
    Host interfaceThunderbolt 2
    HDMI ports quantity2
    DisplayPorts quantity2
    Thunderbolt 2 ports quantity2
    Ethernet LANYes
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    Product colourBlack, Red
    Card reader integratedNo
    Plug and PlayYes
    Brand compatibilityLenovo
    Power source typeDC
    Power supply135 W
    Width220 mm
    Depth80 mm
    Height30 mm
    Weight525 g
    Package width270 mm
    Package depth164 mm
    Package height75 mm
    Package weight1.4 kg
    AC adapter includedYes
    ManualYes
    Description