    TV Set|LG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|43NANO81A3A
    Артикул: ST09151477
    Код производителя: 43NANO81A3A
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    LV
    LT
    PL
    Характеристики
    Pазмер экрана 43"
    Максимальное разрешение 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    43NANO81A3A | 43 " | NanoCell | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 8.9 kg
    DescriptionLG 43NANO81A3A 43inch 4K 60Hz
    VatTypeVAT
    Weight9.300000000
    Height660.000000000
    Width180.000000000
    Length1070.000000000
    Description
    LG 43NANO81A3A 43inch 4K 60Hz 3xHDMI 2xUSB
    Gross depth (mm)183.00
    Gross depth (mm)183.00
    Gross height (mm)654.00
    Gross height (mm)654.00
    Gross weight12.10
    Gross width (mm)1071.00
    Gross width (mm)1071.00
    Net weight8.90
    Tare weight (kg)3.20
    Tare weight (kg)3.20
    Volume (m3)0.13
    Volume (m3)0.13
    Weight12.1
    Height0.654
    Lenght0.183
    Widtht1.071
    LG NanoCell 4K LED televizors (2025)
    Характеристики
    Pазмер экрана 43"
    VatTypeVAT
    Weight9.300000000
    Width180.000000000
    Length1070.000000000