    TV Set|LG|48"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED48C51LA
    Артикул: ST09229018
    Код производителя: OLED48C51LA
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    LV
    LT
    PL
    Характеристики
    Pазмер экрана 48"
    Максимальное разрешение 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    OLED48C51LA | 48 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 14.9 kg
    DescriptionLG OLED48C51LA 48inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight16.800000000
    Height730.000000000
    Width160.000000000
    Length1360.000000000
    Description
    LG OLED48C51LA 48inch 4K 120Hz 4xHDMI 3xUSB
    Gross depth (mm)162.00
    Gross depth (mm)162.00
    Gross height (mm)733.00
    Gross height (mm)733.00
    Gross weight20.50
    Gross width (mm)1373.00
    Gross width (mm)1373.00
    Net weight14.90
    Tare weight (kg)5.60
    Tare weight (kg)5.60
    Volume (m3)0.16
    Volume (m3)0.16
    Weight20.5
    Height0.733
    Lenght1.373
    Widtht0.162
    LG OLED evo C5 4K televizors (2025)
    Характеристики
    Pазмер экрана 48"
    VatTypeVAT
    Weight16.800000000
    Width160.000000000
    Length1360.000000000