    TV Set|LG|55"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED55G51LW
    Артикул: ST09206342
    Код производителя: OLED55G51LW
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    LT
    LV
    PL
    Характеристики
    Pазмер экрана 55"
    Максимальное разрешение 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    OLED55G51LW | 55 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 22.1 kg
    DescriptionLG OLED55G51LW 55inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight22.100000000
    Height800.000000000
    Width160.000000000
    Length1350.000000000
    Description
    LG OLED55G51LW 55inch 4K 120Hz 4xHDMI
    Gross depth (mm)168.00
    Gross depth (mm)168.00
    Gross height (mm)806.00
    Gross height (mm)806.00
    Gross weight23.20
    Gross width (mm)1356.00
    Gross width (mm)1356.00
    Net weight16.80
    Tare weight (kg)6.40
    Tare weight (kg)6.40
    Volume (m3)0.18
    Volume (m3)0.18
    Weight23.2
    Height0.806
    Lenght1.356
    Widtht0.168
    LG OLED evo G4 4K televizors
    LG OLED evo G4 4K televizors
    Характеристики
    Pазмер экрана 55"
    VatTypeVAT
    Weight22.100000000
    Width160.000000000
    Length1350.000000000