    TV Set|LG|83"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED83G51LW
    Артикул: ST09169899
    Код производителя: OLED83G51LW
    Description
    OLED83G51LW | 83 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 39 kg
    DescriptionLG OLED83G51LW 83inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight44.900000000
    Height120.000000000
    Width250.000000000
    Length2030.000000000
    Description
    LG OLED83G51LW 83inch 4K 120Hz 4xHDMI
    Gross depth (mm)249.00
    Gross depth (mm)249.00
    Gross height (mm)1206.00
    Gross height (mm)1206.00
    Gross weight54.40
    Gross width (mm)2030.00
    Gross width (mm)2030.00
    Net weight39.00
    Tare weight (kg)15.40
    Tare weight (kg)15.40
    Volume (m3)0.61
    Volume (m3)0.61
    Weight54.4
    Height1.206
    Lenght2.03
    Widtht0.249
    LG OLED evo G5 televizors
    LG OLED evo G5 televizors
    Характеристики
    VatTypeVAT
    Weight44.900000000
    Width250.000000000
    Length2030.000000000