    LCD Monitor|LG|49 "|5120 x 1440 pixels|Dual QHD|Native aspect ratio 32:9|LED|Curved|49U950A-W
    Артикул: ST09524158
    Код производителя: 49U950A-W
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    PL
    Характеристики
    Видеоинтерфейс DisplayPort
    Видеоинтерфейс HDMI
    Description
    49 " | 5120 x 1440 pixels | Dual QHD | 32:9 | LED | Nano IPS | 5 ms | Curved | Contrast 1000:1 | Maximum refresh rate 144 Hz | Pixel pitch 0.234 x 0.234 mm | Built-in speaker(s) Yes | 2xHDMI ports quantity | 1xDisplayPorts quantity | Headphone out Yes | VESA Yes
    Description
    LG LCD MonitorLG49 "5120 x 1440 pixelsDual QHDNative aspect ratio 32:9LEDCurved49U950A-W
    Характеристики
    Видеоинтерфейс DisplayPort
    Видеоинтерфейс HDMI