    Sony FW-55BZ35L Signage Display Digital signage flat panel 139.7 cm (55") LCD Wi-Fi 550 cd/m² 4K Ultra HD Black Android 24/7
    Артикул: ST07828612
    Код производителя: FW-55BZ35L
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    Характеристики
    Pазмер экрана 55"
    Видеоинтерфейс HDMI
    Максимальное разрешение 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    цвет Черный
    Display diagonal139.7 cm (55")
    Display technologyLCD
    Display resolution3840 x 2160 pixels
    Display brightness550 cd/m²
    HD type4K Ultra HD
    TouchscreenNo
    Panel typeIPS
    LED backlightYes
    LED backlighting typeDirect-LED
    Native aspect ratio16:9
    Response time8 ms
    Contrast ratio (typical)1200:1
    Contrast ratio (dynamic)400000:1
    Viewing angle, horizontal178°
    Viewing angle, vertical178°
    Display diagonal (metric)139.7 cm
    Colour saturation92%
    Motion interpolation technologyMotionflow XR 240
    Supported graphics resolutions3840 x 2160, 4096 x 2160
    Supported video modes480p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
    High Dynamic Range (HDR) supportedYes
    Native refresh rate60 Hz
    Haze rate1%
    RGB colour spaceDCI-P3
    HDMI ports quantity4
    DVI portNo
    USB portYes
    Ethernet LANYes
    Wi-FiYes
    USB ports quantity2
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    Composite video in1
    Audio (L/R) in1
    Audio (L/R) out1
    RS-232CYes
    Built-in speaker(s)Yes
    Number of built-in speakers2
    RMS rated power20 W
    Product designDigital signage flat panel
    Product colourBlack
    Placement supportedIndoor
    VESA mountingYes
    OrientationHorizontal/Vertical
    Panel mounting interface300 x 300 mm
    Anti-glare screenNo
    PurposeUniversal
    Multicast supportYes
    Wi-Fi DirectYes
    Apple AirPlay supportYes
    Dolby VisionYes
    Hybrid Log-Gamma (HLG)Yes
    High Dynamic Range 10 (HDR10)Yes
    Operating hours (hours/days)24/7
    HDCPYes
    HDCP version2.3
    Power consumption (typical)169 W
    Power consumption (standby)0.5 W
    Computer systemYes
    Internal storage capacity32 GB
    Operating system installedAndroid
    Audio formats supportedFLAC, LPCM, MP3, WAV, WMA
    Image formats supportedJPEG, MJPEG
    Display width1243 mm
    Display depth71 mm
    Display height721 mm
    Display weight15.7 kg
    Width (with stand)1243 mm
    Depth (with stand)338 mm
    Height (with stand)787 mm
    Weight (with stand)16.6 kg
    Package width1362 mm
    Package depth160 mm
    Package height840 mm
    Package weight23 kg
    Stand includedYes
    Wall mountableYes
    Description
    Sony FW-55BZ35L. Product design: Digital signage flat panel. Display diagonal: 139.7 cm (55"), Display technology: LCD, Display resolution: 3840 x 2160 pixels, Display brightness: 550 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Operating hours (hours/days): 24/7. Operating system installed: Android. Product colour: Black
    Характеристики
    Pазмер экрана 55"
    Видеоинтерфейс HDMI
    цвет Черный
    Display diagonal139.7 cm (55")
    Display technologyLCD
    Display brightness550 cd/m²
    HD type4K Ultra HD
    TouchscreenNo
    Panel typeIPS
    LED backlightYes
    Native aspect ratio16:9
    Response time8 ms
    Contrast ratio (typical)1200:1
    Viewing angle, horizontal178°
    Viewing angle, vertical178°
    Colour saturation92%
    Native refresh rate60 Hz
    Haze rate1%
    RGB colour spaceDCI-P3
    HDMI ports quantity4
    DVI portNo
    USB portYes
    Ethernet LANYes
    Wi-FiYes
    USB ports quantity2
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    Composite video in1
    Audio (L/R) in1
    Audio (L/R) out1
    RS-232CYes
    Built-in speaker(s)Yes
    Number of built-in speakers2
    RMS rated power20 W
    Product colourBlack
    Placement supportedIndoor
    VESA mountingYes
    OrientationHorizontal/Vertical
    Anti-glare screenNo
    PurposeUniversal
    Multicast supportYes
    Wi-Fi DirectYes
    Apple AirPlay supportYes
    Dolby VisionYes
    Hybrid Log-Gamma (HLG)Yes
    HDCPYes
    HDCP version2.3
    Computer systemYes
    Internal storage capacity32 GB
    Display width1243 mm
    Display depth71 mm
    Display height721 mm
    Display weight15.7 kg
    Width (with stand)1243 mm
    Depth (with stand)338 mm
    Height (with stand)787 mm
    Weight (with stand)16.6 kg
    Package width1362 mm
    Package depth160 mm
    Package height840 mm
    Package weight23 kg
    Stand includedYes
    Wall mountableYes
    Description