    Pamięć 16GB DDR4 3200 SO-DIMM MN16GSD43200-SB
    Артикул: ST09492810
    Код производителя: MN16GSD43200-SB
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    LV
    PL
    Характеристики
    Тип памяти SO-DIMM
    KIT Single module
    Тип памяти DDR4
    Встроенная память 16 GB
    Memory type SODIMM DDR4
    Total memory capacity16 (GigaBajt)
    Memory bus frequency3200 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL22
    Dimensions
    7 x 3 cm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    • Kompatybilność z częstotliwościami 3200 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height97
    Depth2
    Weight13
    Description
    Uzyskaj lepszą wydajność komputera dzięki aktualizacji pamięci PNY DDR4
    Chcesz pracować z najnowszymi, wymagającymi dużej ilości pamięci aplikacjami, takimi jak narzędzia do projektowania graficznego i edycji wideo? Lubisz mieć otwarte wiele okien przeglądarki do pracy, nauki lub zabawy? Czy Twój komputer ma problemy z nadążaniem? Rozbudowa pamięci DDR4 3200 MHz od PNY zapewnia prędkość potrzebną do pełnego wykorzystania możliwości Twojego obecnego notebooka z systemem Windows.
    Od ponad 40 lat PNY skrupulatnie pozyskuje, testuje i produkuje moduły pamięci dla tysięcy najpopularniejszych platform PC. Niezależnie od tego, co robisz na swoim komputerze, zrobisz to lepiej i szybciej dzięki rozbudowie pamięci DDR4 3200 MHz od PNY.
    Wydajność DDR4 3200 MHz
    Opakowanie tekturowe z zawieszką, nadające się na półki/haki.
    Description
    Memory 16GB DDR4 3200 SO-DIMM MN16GSD43200-SB
    Характеристики
    Тип памяти SO-DIMM
    KIT Single module
    Тип памяти DDR4
    Встроенная память 16 GB
    Memory type SODIMM DDR4
    Memory bus frequency3200 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL22
    Dimensions
    7 x 3 cm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height97
    Depth2
    Weight13
    Wydajność DDR4 3200 MHz