    Артикул: ST09002427
    Код производителя: GP-AE1000PMPG5
    Сайт производителя
    гарантия: 36 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    Характеристики
    Form Factor ATX
    Источник питания 1000 W
    Description
    1000 W | 100 - 240 V | Efficiency 92 % | 80 PLUS certification 80 PLUS Platinum | PC | ATX | Fan diameter 120 mm | Weight 3.08 kg | Package type Box | GP-AE1000PM PG5
    Description
    Jauda: 1000 W, Energoefektivitāte: 80 Plus Platinum, PFC: Aktīvs, Ventilators: 120mm, Modulārs:: Ir, SATA pieslēgumi: 8, MOLEX PATA pieslēgumi: Nav zināms, PCI-E: 6 x 6 + 2 PIN, Garantija: 2 gadi
    Характеристики
    Form Factor ATX
    Источник питания 1000 W