    Supermicro 826BAC4-R920LPB Rack Black 920 W
    Артикул: ST03564420
    Код производителя: CSE-826BAC4-R920LPB
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    Характеристики
    Form factorRack
    TypeServer
    Product colourBlack
    Number of 3.5" bays8
    Number of internal 3.5" bays8
    Number of expansion slots7
    Rack mountingY
    Rack capacity2U
    Suitable forHome/Office
    Top coverY
    Reset buttonY
    LED indicatorsFan fail, HDD, Network, Power
    Power supply includedY
    Power supply920 W
    Supported HDD sizes3.5"
    Number of HDDs supported12
    Operating temperature (T-T)5 - 35 °C
    Storage temperature (T-T)-40 - 70 °C
    Operating relative humidity (H-H)8 - 90%
    Storage relative humidity (H-H)5 - 95%
    Width437 mm
    Depth647 mm
    Height89 mm
    Package width678.2 mm
    Package depth876.3 mm
    Package height289.6 mm
    Package weight24.9 kg
    Ventilation fan(s)3
    Optional fans5
    Fan diameter8 cm
    On/off switchY
    Description
    Supermicro 826BAC4-R920LPB. Form factor: Rack, Type: Server, Product colour: Black. Power supply: 920 W. Supported HDD sizes: 3.5". Width: 437 mm, Depth: 647 mm, Height: 89 mm. Package width: 678.2 mm, Package depth: 876.3 mm, Package height: 289.6 mm
    Характеристики
    Form factorRack
    TypeServer
    Product colourBlack
    Number of 3.5" bays8
    Number of internal 3.5" bays8
    Number of expansion slots7
    Rack mountingY
    Rack capacity2U
    Suitable forHome/Office
    Top coverY
    Reset buttonY
    Power supply includedY
    Power supply920 W
    Supported HDD sizes3.5"
    Number of HDDs supported12
    Width437 mm
    Depth647 mm
    Height89 mm
    Package width678.2 mm
    Package depth876.3 mm
    Package height289.6 mm
    Package weight24.9 kg
    Ventilation fan(s)3
    Optional fans5
    Fan diameter8 cm
    On/off switchY
    Description