    LANBERG Rack Cabinet 19inch Wall-Mount 6U+3U/540X200 Low-Profile Black Assembled
    Характеристики
    TypeWallmounting
    Height6U
    Width540 (Millimetre)
    LCD displayNo
    Number of vertical rails2
    Number of horizontal rails2
    Protection classIP20
    Front door typeMetal
    Load (max)60 (kilogram)
    Accessories included
    • Instrukcja montażu
    • Kabel uziemiający
    • Szyna DIN TS-35
    • Śruby M6
    • Zamek przedni
    ColorRAL 9004
    ColorBlack
    Dimensions
    • Grubość drzwi przednich: 1 mm
    • Grubość górnego & dolnego panelu: 1 mm
    • Grubość bocznego panelu: 1 mm
    • Grubość szyn montażowych: 1.5 mm
    • Grubość ramy: 1.2 mm
    • Grubość pozostałych elementów: 1 mm
    • Głębokość: 200 mm
    • Szerokość: 540 mm
    • Wysokość: 540 mm
    Weight11 (kilogram)
    Other features
    • Głębokość teleinformatyczna: 3 U
    • Wysokość teleinformatyczna: 6 U
    • Montaż: Złożona
    • Głębokość montażowa: 143 mm
    • Wysokość montażowa: 500 mm
    • Typ drzwi: Jednoskrzydłowe
    • Maksymalny kąt otwarcia drzwi przednich: 220 °
    • Szczegóły uziemienia: Drzwi przednie, Panel dolny
    Video
    DesignationCE+WEEE
    Width600
    Height600
    Depth230
    Weight12900
    Description
    Seria złożonych instalacyjnych szaf wiszących WAF1 Lanberg
    Szafa serii WAF1 nisko-profilowa Rack 19" dedykowana jest nie tylko do instalacji niskoprądowych, ale także do szeregu innych zastosowań, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla wielu branż. W szczególności doskonale sprawdzi się jako szafa do instalacji CCTV, gdzie pomieści np. rejestrator, switch PoE, listwę PDU oraz urządzenia na szynie DIN. Nasza szafa oferuje doskonałą organizację, ale także bezpieczeństwo dla Twojego sprzętu.
    Szafa wisząca WAF1 czarna - gotowa do montażu
    Duże możliwości i wiele zastosowań
    Otwory wentylacyjne w szafie RACK WAF1
    Otwory kablowe w górnym oraz dolnym panelu
    Wyposażenie na medal
    Wygoda użytkowania i wysoka ergonomia
    DescriptionLANBERG Rack Cabinet 19inch Wall-Mount
    VatTypeVAT
    Weight110.000000000
    Height540.000000000
    Width540.000000000
    Length200.000000000
    Description