    SZAFA INSTALACYJNA RACK WISZĄCA 19" 9U 600X600 CZARNA DRZWI PERFOROWANE LANBERG (FLAT PACK)
    BESTSELLEROWA LINIA SZAF WISZĄCYCH WF01
    Łatwy montaż
    Solidne wykonanie
    Flat Pack
    Wydajne chłodzenie
    DescriptionLANBERG Rack cabinet 19in wall-mount 9U
    VatTypeVAT
    Weight22.720000000
    Height0.000000000
    Width0.000000000
    Length0.000000000
    Description
    LANBERG Rack cabinet 19in wall-mount 9U/600X600 flat pack with perforated door black
    Gross depth (mm)640.00
    Gross depth (mm)640.00
    Gross height (mm)260.00
    Gross height (mm)260.00
    Gross weight23.64
    Gross width (mm)635.00
    Gross width (mm)635.00
    Net weight22.72
    Tare weight (kg)0.92
    Tare weight (kg)0.92
    Volume (m3)0.11
    Volume (m3)0.11
    Характеристики
    TypeWallmounting
    Height9U
    Width19 (Cal)
    LCD displayNo
    Number of fan slots2
    Number of vertical rails4
    Protection classIP20
    Front door typePerforated
    StuffSteel
    Load (max)60 (kilogram)
    Accessories included
    • Instrukcja obsługi
    • Kabel uziemiający
    • Śruby M6
    • Uchwyt montażowy
    • Zamek przedni
    • Zamki boczne
    • Zestaw elementów montażowych
    ColorBlack
    Dimensions
    • Grubość drzwi przednich: 1 mm
    • Grubość górnego i dolnego panelu: 1 mm
    • Grubość bocznego panelu: 1 mm
    • Grubość szyn montażowych: 1.5 mm
    • Grubość ramy: 1.2 mm
    • Grubość pozostałych elementów: 1.2 mm
    • Głębokość: 600 mm
    • Szerokość: 600 mm
    • Wysokość: 512.35 mm
    Weight23.64 (kilogram)
    Other features
    Szczegóły uziemienia: Drzwi przednie, Panel dolny
    DesignationCE+WEEE
    Width630
    Height250
    Depth630
    Weight19000
    Description
    Łatwy montaż
    Solidne wykonanie
    Flat Pack
    Wydajne chłodzenie
    VatTypeVAT
    Height0.000000000
    Width0.000000000
    Length0.000000000