    LANBERG RACK CABINET 19inch FREE-STANDING 22U/600X600 FLAT PACK WITH GLASS DOOR LCD BLACK LANBERG V2
    Характеристики
    TypeFloor standing
    Height22U
    Width600 (Millimetre)
    LCD displayYes
    Protection classIP20
    Front door typeGlass
    StuffGlass
    StuffMetal
    Load (max)1200 (kilogram)
    Accessories included
    • Kabel uziemiający
    • Kółka z hamulcem
    • Nóżki
    • Panel wentylacyjny (2 wentylatory)
    • Śruby M6
    • Termostat
    • Zamek przedni
    • Zamek tylny
    • Zamki boczne
    ColorBlack
    ColorRAL 9004
    Dimensions
    • Grubość drzwi przednich: 5 mm
    • Grubość drzwi tylnych: 1.2 mm
    • Grubość górnego & dolnego panelu: 1.5 mm
    • Grubość bocznego panelu: 1.2 mm
    • Grubość szyn montażowych: 2 mm
    • Grubość ramy: 1.5 mm
    • Grubość pozostałych elementów: 1.3 mm
    • Głębokość: 600 mm
    • Szerokość: 600 mm
    • Wysokość: 1233 mm
    • Wysokość bez kółek: 1130 mm
    Weight73 (kilogram)
    DesignationCE+WEEE
    Width650
    Height500
    Depth1090
    Weight80500
    Description
    Łatwy montaż
    Solidne wykonanie
    Flat Pack
    Wydajne chłodzenie
    Panel LCD
    Zwiększona ładowność
    DescriptionLANBERG RACK CABINET 19in FREE-STANDING
    VatTypeVAT
    Weight67.000000000
    Height0.000000000
    Width0.000000000
    Length0.000000000
    Description