    Zasilacz UPS NETYS PE moc 2000VA/1200W 230V 50/60Hz, automatyczna regulacja napięcia AVR, bateria wewnętrzna, 6xIEC 320 C13 (10A), ochrona linii danych NTP, port USB, wyświetlacz LCD
    Idealna, niedroga ochrona do zastosowań SOHO i punktów sprzedaży
    - Przystosowane do ochrony urządzeń informatycznych w domach, biurach i punktach handlowych.
    Prosta obsługa
    - Panel sterowania z graficznymi ikonam
    - Zasilanie gwarantowane oraz ochrona przed wahaniami napięcia
    Łatwe podłączenie
    - Gniazdka IEC 320 (standardowe IT) upraszają podłączenie komputerów oraz urządzeń peryferyjnych
    Ochrona linii transmisji danych:
    UPS topologyLine-Interactive
    Output power capacity2 kVA
    Output power1200 W
    WaveformStepwise
    Input operation voltage (min)170 V
    Input operation voltage (max)280 V
    Input frequency50/60 Hz
    Output operation voltage (min)207 V
    Output operation voltage (max)253 V
    Output frequency50/60 Hz
    Number of input phases1
    Number of output phases1
    Efficiency98%
    Efficiency (ECO mode)98%
    Output power factor0.6
    ECO modeYes
    Surge protectionYes
    Power protection featuresOverload, Short circuit
    AC outlet typesC13 coupler
    Power plugC14 coupler
    AC outlets quantity6 AC outlet(s)
    USB portYes
    USB port typeUSB Type-B
    Serial interfaceYes
    Serial ports quantity1
    Ethernet LAN (RJ-45) ports2
    Battery technologySealed Lead Acid (VRLA)
    Typical backup time at full load4 min
    Form factorMini Tower
    Product colourGrey
    Cooling typeActive
    Built-in fanYes
    Control typeButtons
    Display typeLCD
    LED indicatorsYes
    SafetyIEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2
    CertificationEMC IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376)
    Width145 mm
    Depth390 mm
    Height205 mm
    Weight12 kg
    Description
    Socomec NETYS PE NPE-2000-LCD. UPS topology: Line-Interactive, Output power capacity: 2 kVA, Output power: 1200 W. AC outlet types: C13 coupler, Power plug: C14 coupler, AC outlets quantity: 6 AC outlet(s). Battery technology: Sealed Lead Acid (VRLA), Typical backup time at full load: 4 min. Form factor: Mini Tower, Product colour: Grey, Cooling type: Active. Width: 145 mm, Depth: 390 mm, Height: 205 mm
    Характеристики
    гнездo (RJ-45) да
    гнездo (IEC320) да
    гнездo (USB) да
    Тип Line Interactive
    UPS стабилизаторы напряжения 2000
    Выходная мощность 1200
    Apparent power2000 VA
    Active power1200 (Watt)
    UPS Architectureline-interactive
    Number of phases input1 (230V)
    No. of batteries1
    Backup time (100% load)60 (Minute)
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionOverdischarge
    Filters / protectionCircuit
    Special functions
    Wyświetlacz LCD
    Software
    Oprogramowanie komunikacyjne: oprogramowanie do lokalnego zarządzania
    Input power portsIEC-C20
    Output power ports6 x IEC-C13
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors2 x RJ-45 LAN
    ColorBlack
    Dimensions
    145 x 390 x 205 mm
    Weight12 (kilogram)
    Other features
    - Bezpieczeństwo: IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2
    - Kompatybilność elektromagnetyczna: IEC/EN 62040-2, AS 62040.2
    - Certyfikacja produktu: CE, RCM (E2376)
    DesignationCE+WEEE
    Width280
    Height490
    Depth230
    Weight12000
    Description
    Prosta obsługa
    Łatwe podłączenie
    UPS topologyLine-Interactive
    Output power capacity2 kVA
    Output power1200 W
    WaveformStepwise
    Input frequency50/60 Hz
    Output frequency50/60 Hz
    Number of input phases1
    Number of output phases1
    Efficiency98%
    Efficiency (ECO mode)98%
    Output power factor0.6
    ECO modeYes
    Surge protectionYes
    AC outlet typesC13 coupler
    Power plugC14 coupler
    USB portYes
    USB port typeUSB Type-B
    Serial interfaceYes
    Serial ports quantity1
    Ethernet LAN (RJ-45) ports2
    Form factorMini Tower
    Product colourGrey
    Cooling typeActive
    Built-in fanYes
    Control typeButtons
    Display typeLCD
    LED indicatorsYes
    Width145 mm
    Depth390 mm
    Height205 mm