    Артикул: ST09604030
    Код производителя: GEP-2421W630
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    PL
    Характеристики
    auto mdi/mdi-xYes
    power over ethernet (poe)Yes
    weight3.4 kg
    height440 mm
    width200 mm
    depth44 mm
    full duplexYes
    auto-negotiationYes
    switch typeUnmanaged
    country of originTaiwan
    basic switching rj-45 ethernet ports quantity24
    basic switching rj-45 ethernet ports typeGigabit Ethernet (10/100/1000)
    10g supportNo
    cable types supportedCat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat7
    flow control supportYes
    mac address table8000 entries
    switching capacity48 Gbit/s
    packet buffer memory4.1 MB
    rack mountingYes
    product colourBlack
    led indicatorsLAN, PoE, Power
    mean time between failures (mtbf)55500 h
    power over ethernet (poe) ports quantity24
    operating temperature (t-t)0 - 50 °C
    storage temperature (t-t)-20 - 70 °C
    operating relative humidity (h-h)10 - 90%
    package width260 mm
    package depth95 mm
    package height540 mm
    package weight4 kg
    harmonized system (hs) code85176990
    package typeBox
    ac input voltage100 - 240 V
    ac input frequency50 - 60 Hz
    manualYes
    output voltage56 V
    master (outer) case gross weight18 kg
    master (outer) case width510 mm
    master (outer) case length280 mm
    master (outer) case height555 mm
    products per master (outer) case5 pc(s)
    jumbo frames supportYes
    power consumption (typical)630 W
    safetyFCC Class A, CE
    jumbo frames10000
    rack mount kitYes
    output power30 W
    mac address auto-learning supportedYes
    mac address auto-aging supportedYes
    packet forwarding rate (1 gbps)1488000 pps
    packet forwarding rate (100 mbps)148800 pps
    packet forwarding rate (10 mbps)14880 pps
    rubber feetYes
    Description
    Характеристики
    auto mdi/mdi-xYes
    power over ethernet (poe)Yes
    weight3.4 kg
    height440 mm
    width200 mm
    depth44 mm
    full duplexYes
    auto-negotiationYes
    switch typeUnmanaged
    country of originTaiwan
    10g supportNo
    flow control supportYes
    mac address table8000 entries
    switching capacity48 Gbit/s
    packet buffer memory4.1 MB
    rack mountingYes
    product colourBlack
    led indicatorsLAN, PoE, Power
    package width260 mm
    package depth95 mm
    package height540 mm
    package weight4 kg
    package typeBox
    ac input voltage100 - 240 V
    ac input frequency50 - 60 Hz
    manualYes
    output voltage56 V
    jumbo frames supportYes
    safetyFCC Class A, CE
    jumbo frames10000
    rack mount kitYes
    output power30 W